SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta + trening na Mase

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 593

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25 lat

Płeć

Mężczyzna

Cel

75-80kg czystej masy mięśniowej

Waga

około 58kg

Wzrost

174

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

10-15%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca bardzo aktywna męcząca fizycznie , psychicznie dużo chodzenia po schodach góra dół jak i po płaskiej powieżchni

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Przynajmniej 2 razy w tygodniu max 3

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Około 50% na 50% zdrowego i nie zdrowego jedzenia tz jedzenie domowe

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Ogólnie zdrowy na chwilę obecną lecze naderwanie nadgarstka prawego z powodu przeciążenia od wysiłku

Stosowana lub planowana suplementacja

Brak ale posiadam Białko wolno przyswajalne na noc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5314
Witam wszystkich mam nadzieje że piszę w dobrym temacie od dłuższego czasu zastanawiam się nad jakimś forum aby zaczerpnąć trochę pomocy i wiedzy od lepszych od siebie nie trenuje na siłowni gdzieś w klubie więc nie mam możliwości zapytać kogoś o pokazanie mi prawidłowej techniki jestem zdany tylko na siebie i swoją wiedze. (siłownia domowa)

Trenuje już trochę w tym że nie regularnie teraz mam przerwę z powodu nadgarstka ale jak już jadę na siłownie to podnoszę maks 6kg na jednej hantli aby nie naderwać nadgarstka lekarz zalecił 2 MS przerwy od jakich kolwiek ciężarów ale 2 MS bez treningu bym chyba umarł
więc postanowiłem ten czas wykorzystać na naukę prawidłowej techniki

Ogólnie chce zostać trenerem personalnym i zajmować się tylko sportem trochę już wiedzy mam ale widząc po swoich efektach stwierdzam że tą wiedze którą posiadam na chwilę obecną odrzucę cofnę się do początku i zacznę znowu od podstaw tym razem z czyjąś pomocą.

Dla tego proszę o pomoc chodzi mi tu jak powinienem trenować aby nabrać czystej masy mięśniowej ile jeść i przede wszystkim CO JEŚĆ CO KUPOWAĆ aby to jedzenie było w miarę zdrowe i przede wszystkim tanie

Lubie ryby nie lubię drobiu :P moja budowa to ektomorfik nie wiem ile muszę zjeść czy źle jem czy za słabe treningi robię czy co że nie tyje kiedyś stosowałem mutant mass ani KG nie poszło do przodu
Proszę o pomoc jeśli jakiś informacji nie podałem proszę o upomnienie pozdrawiam.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
Diet i treningów tu nie układamy, a jedynie poprawiamy. Dziwne, ze chcesz być trenerem, a zadajesz takie pytania
Zacznij od policzenia zapotrzebowania:
https://www.sfd.pl/ -t276436.html
I zgodnie z postami podwieszonymi rozpisz plan:
https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html
A następnie wrzuć go w tej formie razem z ankietą:
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699662
Tak , teraz każdy jest trenerem personalnym . Więcej trenerów niż zwykłych ćwiczących . Wstaw swoją obecna diete .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5314
Wtorek- Klatka, triceps, Barki
Czwartek- Plecy + Biceps
Sobota- Nogi + Brzuch
Każda grupa mięśniowa po 3 ćwiczenia każde ćwiczenie po 3 serie ok 12 powtórzeń


2500Kcal Około

1,7g białka /Kg Masy ciała
węgli ok 60% reszta to tłuszcz
Dieta korzystam z tego co się trafi w domu czasem tuńczyk jajka makarony ryż z niezdrowych chleb żółty ser margaryna to tak w skrócie

Jeśli chodzi o trenera to dopiero chcę nim zostać jak będę miał większą wiedze i coś osiągnę. Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Wstaw swoja diete = zrob zrzut z potreningu.pl - masz w podwieszonych jak to zrobic.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta i bialko dla 16 latka

Następny temat

Dieta Redukcyjna Do Oceny

WHEY premium