SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta... węgle , białko , tluszcze..

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5915
Witam chciałbym się dowiedzieć , czy mam w diecie wystarczającą ilość białka , węgli , i tłuszczy... Zacznę od tego , że mieszkam w internacie więc z dietą jest ciężko , ale daje rade...
Mam 17 lat , ważę 62kg i mam 180cm wzrostu. Ćwiczę 3x w tygodniu..
Dodam jeszcze , że ostatnio do uzupełnienia tej diety zamówiłem sobie Mutant Massa... gdzie go tam dodać i ilę ? Z góry dziękuje.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2191
jeśli nie możesz zmienić jadłospisu to gainera pij między posiłkami w mniejszych ilościach 1 dawke na pół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 26947
Oblicz swoje zapotrzebowanie i dodaj 300-500 kcal https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html 
Wtedy spozywaj tyle gainera zeby wychodzily kcal dobrze. Gainera najlepiej po treningu.
Wiec z tego co rozumiem nie masz mozliwosci zmienienia aktualnych posilkow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5915
Mam możliwość :D Mam do dyspozycji kuchenkę elektryczną , toster i czajnik :D więc tylko troche wyobraźni :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2191
jak masz do dyspozycji ww 3 sprzęty to więcej pie********niż pożytku ale jak chcesz.
pierw oblicz zapotrzebowanie klc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 26947
4 posilek do wymiany. Kielbase codzinnie to tez nie za bardzo ale wlasnie pierw policz zapotrzebowanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy spalam??

Następny temat

Brak efektów

Shaker