SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta, trening - pomoc (staż 5 tyg.)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 900

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga

66

Wzrost

182

Staż treningowy

5 tygodni

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

tylko siłownia

Cel/problem/opis

Masa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
Wzrost: 182cm
Waga: 66kg
Wiek: 18lat

Witam,
Od 5tyg. chodzę na siłownię ćwicząc obwodowo (trening ułożony przez Sakera Warszawski Koks dla początkujących)
Mam pewnien problem z tym, ponieważ ćwiczenia te wykonuje cały czas ze sztangą i zauważyłem nierówny przyrost np. barków, klatki. Chciałbym się przerzucić na typowy trening na mase 4/5 razy w tygodniu.. Jak myślicie czy nie za wcześnie po 5 tyg?

Mam rozpisałem sobie dietę, zbyt dużo tuszczu niestety i widzę jak mi idzie w brzuch i boczki, chciałbym ją zmienić ale nie wiem na jaką. Myślałem o diecie którą stosował owca podczas redukcji ale nie wiem czy robiąc mase jest odpowiednia.

Wrzuce linki. (pierwsza moja)

Co myślicie o zmianie treningu i diety na podaną?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
Diety




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przede wszystkim aeroby i dobra dieta, co do ilości treningów, to 4 to maks. przy takim stażu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
Jestem ekto, nie chce się katować..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5058 Wiek 109 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17444
No spróbuj z tą dietą, ale obetnij trochę białko, max 180g daj

Tutaj kiedyś pojawi się nowy dziennik treningowy...

już jest! http://www.sfd.pl/[BLOG]_kurekski_redukcja_carb_nite_-t1066973.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Treningowy - Pomocy

Następny temat

Pomoc z dietą

WHEY premium