SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta, trening, spalacz - czy wszystko okej?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4
Witam,

Zaznaczam, że jestem nowa na forum więc jeśli coś źle robię to po prostu mi to napiszcie :)
Samodzielnie rozpracowałam sobie dietę, suplementacje i treningi. Chcę się upewnić czy to co robię jest dobre.
Mam prawie 20 lat
Wzrost: 172
Waga: 61 kg
Biust: 89
Talia: 67
Biodra: 90

Aktualnie zależy mi najbardziej na wąskiej talii i pozbycia się oponki z brzucha. Mam duże kompleksy, ponieważ zawsze byłam bardzo, bardzo szczupłą osobą, nie miałam ani cycka ani dupy, bardzo dużo jadłam i nic nie tyłam, znajomi mówili, że wyglądam jakbym miała się zaraz złamać na pół. Jakoś od 17 roku życia (jak zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne) zaczęłam tyć, cieszę się, że mam już krągłości ale chciałabym mieć FIT sylwetkę.

Motywacji mam dużo, ćwiczenia siłowe sprawiają mi ogromną przyjemność. Mniej lubię kardio :D
Dieta:
-ok 1550kcal,
-80g węgli (w dni nie treningowe 60g)
-120g białka (z tym mam często problem, zastanawiam się nad kupieniem białka)
-60g tłuszczy

4-5 posiłków dziennie (mniej więcej co 3h)

Niestety zdarzają mi się tzw CHEAT DAY :(

Trening:
Treningi robię wieczorem (w tyg zazwyczaj 21-23)
Poniedziałek: 15 min bieżnia na rozgrzewkę, rozciąganie, bic, tric, klatka piersiowa, 20 min cardio (step/bieżnia/orbitrek – w zależności na co mam ochotę)
Wtorek: 15 min bieżnia na rozgrzewkę, rozciąganie, brzuch, 20 min cardio
Środa: 15 min rozgrzewki na orbitreku, rozciąganie, nogi, 20 min cardio na stepie, rozciąganie
Czwartek: 1h cardio
Piątek: odpoczynek
Sobota: 15 min rozgrzewki na bieżni, rozciąganie, plecy, 30 min cardio, rozciąganie.
Niedziela: odpoczynek

Od wtorku biorę spalacz tłuszczu – PNI THERMADEX
Na razie 30min przed śniadaniem jedną tabletkę.
Od jutra będę brała też 30 min przed treningiem.

Moje pytania:
1) Czy wartości w diecie są dobre (chodzi mi o gramy i kalorie)?
2) Białko jest dobrym pomysłem jeśli w ciągu dnia nie zjem tych 120g?
3) Czy trening mam dobrze rozpisany?
4) Czy spalcze przy takiej diecie i treningach są okej?
5) Jak najszybciej spalić oponkę z brzucha?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Piszesz ogólnikami, więc nie bardzo da się tu odpowiedzieć na Twoje pytania, bo diet po BTW się nie ocenia, przynajmniej nie robię tego ja czy Faftaq, to szczegółowa analiza i sięganie tam, gdzie tabele kcal nie sięgają. Tak samo trening, to tylko wypisanie partii nic więcej.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2014-04-10 12:06:52

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2014-04-10 13:16:46

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-kobiety

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Ekspert-SFD w dniu 2014-04-10 23:45:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

platki owsiane

Następny temat

DIETA DO OCENY ;)

WHEY premium