SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta, redukcja, do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Do tranu podchodziłbym z dużą rezerwą, lepiej już zainwestować w rybki albo siemię lniane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1446
Hej, trenuję i mam dietę z nadwyżką. Obwody idą w górę, ale martwi mnie oponka. Jak ją kontrolowac, aby potem na redu spokojnie zeszła? Body fat oceniam na oko 16-17%. Tłuszcz głównie zbiera mi sie własnie w tej słynnej oponce, co mnie denerwuje. Jakieś sposoby na to? Coś ograniczyć w diecie? Dołożyć jakieś cardio (basen w dni nietreningowe)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Widocznie za duża nadwyzka . Obnizyc kalorycznosc lub dodać aktywności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Wrzuć zdjęcie sylwetki. Budowa masy mięśniowej przy 17% tkanki tłuszczowej raczej nie jest rozsądnym rozwiązaniem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1446
domer
Wrzuć zdjęcie sylwetki. Budowa masy mięśniowej przy 17% tkanki tłuszczowej raczej nie jest rozsądnym rozwiązaniem.


Zdjęcia wykonane przy świetle padającym z góry (mocne), rano, na czczo . Zdjęcia z napiętymi mięśniami i bez napięcia. Jak widać oponka jest. Ważę 70 kg i myślę, że BF to 16/17%.















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Może być blisko podanej przez Ciebie wartości. Mięśni jednak mało, stąd poziom wydaje się wysoki. Śmiało można budować masę mięśniową.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
ja bym delikatnie masowal bo mimo wszystko za niedlugo znikniesz

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Masa , nie ma co redukować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak najbardziej masa, nie ma oc o dalszej redukcji myśleć
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1446
Dobrze, bo akurat jesień/zima to będzie łatwiej masować. Wyliczyłem swoje zapotrzebowanie, wynosi ono 3189 kcal. Ile dodać kcal, aby się nie zalać? Coś warto ograniczać, żeby nie "karmić" oponki czy dalej 2g białka na kg ciała, 1-1,5g tłuszczy i reszta węgli?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wegetariańska dieta na MASĘ na zbożach i nasionach [+500 kcal] (prośba o ocenę)

Następny temat

Spadek apetytu

WHEY premium