SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta, odzywianie, biedronka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2379

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2028
Witam

Jestem teraz w czasie ukladania sobie diety.
Co sobote robie zakupy w biedronce na caly tydzien,
a wiec pomyslalem aby tam znalezc produkty ktore
moge umiescic w swojej diecie, potrzebuje 4000 kalorii.

Pytanie do Was, co mozecie mi polecic, jakie produkty
beda nadawac sie do diety na rzezbe, na razie nic
konkretnego nie mam, wiec uwzglednie kazda opodwiedz :)
W sobote pojade, zakupie te produkty bo jednej sztuce
i na spokojnie usiade policze kaloriie, ilosc bilka,
welgi i tluszczu.

Z góry dzieki za odpowiedzi.

Co robisz w sylwestra .. ?
- klate i biceps xD

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
W biedronce fajny jest wędzony filet z łososia jakoś po 3.49zł, za 65g, ale jest zaj**iście doprawiony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
w biedronce moge polecić nabiał mieso warzywa czym mnie przetworzone tym lepiej

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 608 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50703
Do tego opłaca się dorzucić tanią, a dobrą oliwę za 9.99. Dawniej jeszcze był olej lniany z Eurolenu, nie wiem, czy dalej jest. Zgarnij jeszcze trochę orzechów, owoców i będzie git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Biedronka ma to do siebie, że w 70% jest to tańszy sklep, ponieważ nie płacimy tyle za "ubranie" produktów. Ja praktycznie większość kupuję w Biedronce, tylko chleba razowego tam nie mają ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4496
W Biedronce mają dość dobry chleb pełnoziarnisty ze słonecznikiem pakowany hermetycznie, który czasem zjadam do śniadania albo w pracy. Do tego zawsze tam kupuje filety z kurczaka, ser chudy, tuńczyka rozdrobnionego w wodzie, ryż brązowy.

Chce teraz dopiąć dietę i uzupełnić ją w zdrowe tłuszcze. Co sądzicie o wspomnianej oliwie od nich, da rade na redukcji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Tak, ładuj śmiało oliwę z oliwek :)

Z tego co widziałem to oliwa w biedronce poszła na 11.99zł :P ( przynajmniej u mnie )

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
dziś widziałem w Tesco 10,99 zł Olivę Extra Virgin, która sam ciągle używam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 123 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15284
Spoko sklep, można polecić jeszcze orzechy, migdały, pestki z dynii, oliwe, warzywa, nabiał, mięso itp. Ogólnie wszystko co potrzebne znajdziesz w biedronce.+

;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
pestki są bardzio smaczne 5zł za 200g cena ok

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2028
ceny fakt naprawde sa dobre, dlatego zalozylem tego posta :) mam na miejscu biedronke, wiec tam zakupy robie glownych produktow na caly tydzien i u siebie w sklepie jedynie czego zabraknie.

Filet z łososia napewno obczaje, brzmi smacznie :) i reszte rowniez.

Jedynie pieczywo z biedronki nie gra rolii, poniewaz wiem z czego to jest pieczone... same ulepszacze, polowa chemia..
Pewnie jak i wiekszosc produktow ktore spozywamy, ale jak sie wie co z czego jest robione to sie nie chce jesc :D

Co robisz w sylwestra .. ?
- klate i biceps xD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbilansowana dieta - prośba o ocenę/komentarze

Następny temat

do oceny/poprawy

WHEY premium