SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta, cieczenia, suple.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12
Witam panów/panie. Jestem nowy na tym forum i nie za bardzo się w nim orientuje, więc sory jak nir tu albo był temat.

Więc tak, mam 17 lat 180 cm i 74kg wagi. Ostatnio spojrzałem w lustro i postanowiłem ruszył dupe. Chciałbym znów wrócić do ćwiczeń i zrobić z siebie koksa.
Chcę spalić widoczny tłuszcz na brzuchu i nabrać masy mięśniowej. Zależy mi na razie na klacie, barkach i wcieciach w talii. Potrzebuję suplementów głównie spalacza tłuszczu i kreatyny, coś musi ostro przyspieszyć mój metabolizm i dać mi kopa do motywacji itd. Przydałby mi się trening tzn. Plan. Jakie ćwiczenia itd.. Mam w domu ławeczke i sztangielki, niedługo idę na prawko także na siłce bd codziennie, ale muszę się przygotować.
Proszę was o polecenie dobrych supli, jak dobrze zacząć i jeśli można jakiś plan, już dobrego trenera który indywidualnie mi to ułoży.
Pozdrawiam i czekam na propozycje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Od supli się nie zaczyna.
Suplementy ci nie spala tłuszczu.

Poczytaj tematy pogrubione w działach o odżywianiu /odchudzaniu.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
Plany treningowe i żywieniowe można wykupić na sfd również.
W tym dziale stosujemy model żywienia IF.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rywalizacja - nabór.

Następny temat

[BLOG] Dziennik by ViQ

WHEY premium