SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta, a słodycze

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78909
Ano tak. Stosuję dietę na masę (5-6kg masy mięśniowej, potem redukcja)
I mam pytanie. Czy np. jeśli sobie zjem kawałek ciasta dziennie to mi się stanie krzywda? Nie mówię tu o ogromnych ilościach słodyczy ale o dosłownie 1 kawałku ciasta każdego dnia. Endomorfik, 176 wzrostu, 67kg waga, świeżo po schudnięciu 18kg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 201 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1731
odpuść nie warto uwierz mi, ale ogolnie co ma sie stac odloza Ci sie cukry i kalorie to wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78909
Czemu nie warto? I tak mam problem z nabraniem masy :P. Trzyma mi się to skubane 67kg od 3 tygodni mimo, że sobie nie szczędzę jedzonka (nie jem tylko chipsów, nie piję napoi gazowanych i cukrów w postaci batoników i takich pierdół). Czyli ciasto mogę jeść, okej! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
możesz zjeść jeśli zobaczysz że nabierasz masy tłuszczowej to będziesz wiedział z czego powód tycia - pozdrawiam jedz zdrowo i z głową

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78909
Jeszcze inaczej, przedstawię swój plan w bardzo okrojonej wersji
poniedziałki: bieg 60 minut, sks 45 min w piłkę nożną, ćwiczenia siłowe 30 minut
wtorek: sks 90 minut w piłkę nożną i 30 w siatkówkę, ćwiczenia poranne na nogi (mój priorytet to dobre biegi długodystansowe, robię dużo nóg)
środa: rozgrzewka na wf 90 minut ;), bieg 60 minut, ćwiczenia siłowe
czwartek: tylko bieg 60 minut
piątek: tylko ćwiczenia siłowe
sobota: ćwiczenia poranne, bieg i rower
niedziela: rozciąganie i basen
Przy czym moja dieta składa się z 7 zbilansowanych posiłków (robionych z pomocą człowieka, który się na tym zna), wynosi ona 3300kcal, w tym 220 białka, 80 tłuszczu i 380 węgla.
Czy w takiej sytuacji mogę zjeść kawałek ciasta? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 977 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7585
jako ze jestes endomorfikiem odpuscilbym sobie codzienne jadanie gdyz bedzie cie zalewac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78909
No właśnie to mój problem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
jezeli bys to uwzglednil w swoim bilansie kalorycznym, to moglbys szamac, ale czy nie lepiej zamiast ciasta zjesc cos bardziej wartosciowego:)

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
zamiast ciasta nie wiem jakiego, lepiej zrobić sobie zdrowe batony proteinowe

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
kcal podwyższasz stopniowo nic na siłę produkty jak najbardziej naturalne inaczej wróże Ci nie najlepiej słodycze pomysł kuchnia

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78909
Batony proteinowe? Jak to zrobić? Ewentualnie jakiś produkt, który słodzi w buzi do porzygu a nie jest strasznie kaloryczny, albo kaloryczny ale też pożywny, mi by to pomogło, bardzo! Mam problemy, w domu ptasie mleczko stoi teraz od 2 dni, nei zjadłem ani kostki i to jest moim zdaniem większe zwycięstwo niż przebiegnięcie ciurkiem 20km :P. Więc co jeść żeby zasłodzić żołądek a żeby nie żałować?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny.

Następny temat

Kilka pytań.

Wiecej