SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta, ćwiczenia i jak zapobiec obwisłej skórze po odchudzaniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46
18 lat
Waga 83
Wzrost 174
Cel do osiągnięcia pomiędzy 68-70kg

Zaczęłam się odchudzać miesiąc temu. Ważyłam 89 kg i w ciągu miesiąca zrzuciłam 6 kg. Nadal utrzymuje swoją diete. Zostala ona ustalona przez moja dietetyczke i powiedziała mi, że to normalne, że na początku tyle zrzuciłam. Po miesiącu powinno się ustatkować. Jestem w drugim miesiącu diety i zaczęłam ćwiczyć by po jakimś czasie nie mieć obwisłej skóry. Robie co 2 dni na brzuch 4 serie po 50 brzuszków ( na wszystkie mięśnie brzucha), rowerek ok 30 minut oraz podstawowe ćwiczenia, a do tego raz w tygodniu 1h basenu. Chciałabym się dowiedzieć jakie ćwiczenia stosować na wewnątrzną część ud, pośladki oraz na skórę koło pachy (chyba powinnam zastosować ćwiczenia na triceps, ale nie jestem pewna jakie) Nie chce mieć później obwisłej skóry więc biorę sie za to teraz. A niewiem ile powinnam ćwiczyć i co dokładnie robić by były rezultaty i żebym wyglądała normalnie bez efektu brzydkiej skóry itd itd :)

Płeć: Kobieta

Wiek: 18

Waga: 83

Wzrost: 175

Obwód klatki: 102

Obwód ramienia: 29

Obwód talii: 90

Obwód uda: 64

Obwód łydki: 41

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 27,1

Aktywność w ciągu dnia: szkoła, spacer z psem

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: raz w tyg basen, co drugi dzień 1h ćwiczen ( opisane w pytaniu)

Odżywianie: ..

Cel: redukcja rozłożona w czasie

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: bdb

Preferowane formy aktywności fizycznej: godzine dziennie - ćwiczenia domowe

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: L-karnityna

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Możliwe lecz nie bardzo konieczne

Stosowane wcześniej diety: Jestem w trakcie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Wpisz tutaj swoją dietę, to co zwykle jadasz; diete, którą poleciła ci dietetyczka, swoje zapotrzebowanie energetyczne i rozkład BTW, ...
Przy okazji poczytaj 'Podstawy układania diety' i
https://www.sfd.pl/Odchudzanie_Łopatologicznie,_czyli_odpowiedzi_na_najczęściej__zadawane_przez_kobiety-t585708.html

Po pierwsze nie da się spalić tłuszczu miejscowo. Do tego trening siłowy będzie jak najbardziej wskazany w twoim przypadku. Więc na pierwszym miejscu powinna byc dieta i do tego treningi siłowe przynajmniej 2-3 razy w tygodniu.

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46
Ja już dietę mam dopasowaną. i nie chce patrzeć na układanie diety itd. Chodzi mi o to jakie mam robić systematyczne ćwiczenia na te partie które wcześniej wymieniłam by po odchudzaniu moja skóra wygladała normalnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny!!

Następny temat

Aeroby + silownia - jakie cwiczenia

WHEY premium