SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta+gainer+creatyna="sraczka"

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 66
Siemanko, mam " maly "problem.
Mianowicie od wczoraj biore creatyne olimp i gainera shocker2.
Oczywiscie mam diete rozpisana rowniez. No ale nie chodzi o to.
Wzialem wczoraj 5 tabletek creatyn 3 przed tremingiem i dwie po. Gainera wzialem podczas posilku albo po nie pamietam , a potem po trenignu. No i niestety stolec jest wodnisty i rozsypany na kawalki ze tak powiem. Do tego dochodza wzdecia i czuje jak mi cos po żołądku jezdzi i lekki ból po lewej stronie na wysokosci biodra. No ale nic, pomyslalem ze wzialem za duzo tego jak na poczatek. Wiec dzisiaj 2 tabletki przed i 2 po trneingu, rano gainera i po treningu. Pisze zeby brac 4 miarki wzialem 2x2 problem nadal ten sam. Chchialbym zeby ktos mi pwoiedzial czy to normalne, czy moze odlozyc gainera albo creta? Nie chce sobie popsuc zdrowia przez odzywki. Czekam na odpowiedzi, dzieki. Pozdrawiam

Zmieniony przez - mrowa716 w dniu 2014-06-19 19:15:08
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 793 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10421
Pewnie od gainera, dużo ludzi ma takie problemy, najczęściej chłopaki mówili, że mają tak po mutant mass'ie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24734
Ja pierwszy raz w życiu biorąc kreatynę przez 3 dni rewolucje żołądkowe i gazy że rozwiązał bym problem Ukrainy . Przemęcz się te 2-3dni powinno ustąpić, możesz spróbować doraźnych tabsów na rozwolnienie typu jakiś stoperan. Inna sprawa że gainera nie bierzesz na Miarki bo tak pisze, tylko na to ile dziennie potrzebujesz,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401973
ile gram gainera sypiesz? pijesz z mlekiem czy woda?
krete bierzesz na pusty zoladek?

obstawial bym ze to po gainerze ale po krecie tez zdarzaja sie problemy zoladkowe

poza tym gainera nie dawkujesz tak jak pisza na opakowaniu a wg braków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 66
No racja Panowie w sumie to jest uzupelnienie brakow w diecie. Na gramy nie wiem ile to jest. 1miarka to pewnie kolo 20-30g. Jem cos jakies 30min przed treningiem i ide na silownie, wchodze i biore wiec na pusty zoladek to nie jest. To co przeczekac te 2-3dni i zoabczyc jak to bedzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401973
zostaw krete, odstaw gainera na pare dni,
jezeli pijesz na mleku , to po paru dniach przerwy sprobuj wypic z woda

Zmieniony przez - wincol w dniu 2014-06-19 19:42:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 66
Ok , pije z mlekiem wiec zrobie tak jak mowisz.
A co do kreta, cykl 4tyg mi wsytarczy? Na silwonie chodze juz 1,5 roku, jakis rok temu bralem nitroboolon czy jakos tak. Czy moze dluzej powinienem brac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401973
imo krotko nawet jakby bylo z ladowaniem, wtedy dalbym min.6 tyg.
jezeli inne dawkowanie to minimum 8-10 tyg byl dal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witamina B kompleks + K

Wiecej