SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Diet break a spalacz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 60
Witam. Jestem w trakcie redukcji, od 2 tyg waga zatrzymała się na 93 kg, a zacząłem redukować od 105 kg. (183cm wzrostu) Zakupiłem w miedzy czasie spalacz cutting edge poniewaz złe reaguje na stymulanty. Przyjmuje 2200 kcal aktualnie. Planuje zrobić diet break. Moje pytanie: spalacz lepiej zastosować po diet breaku czy wrzucać odrazu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
po
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Zdecydowanie lepiej będzie to zrobić w sytuacji, gdy wejdziesz już na ujemny bilans energetyczny i wrócisz do pełni treningów. Wprowadzając diet break i okres strategicznego roztrenowania bilans kaloryczny będzie bliski zera, więc sens stosowania spalacza tkanki tłuszczowej nie będzie zbyt duży.

Poza tym, wspominasz o spadku masy ciała. Warto wiedzieć o tym, że kilogramy nie świadczą o tym jakie uzyskaliśmy Efekty redukcji tkanki tłuszczowej. Sugeruję skupić się na obwodach ciała i zdjęciach sylwetki.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
na DB nie ma sensu brać tego spalacza, wrócisz do redukcji to wtedy go wrzuć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
DJ_DoDo
na DB nie ma sensu brać tego spalacza, wrócisz do redukcji to wtedy go wrzuć


W zasadzie to nie wiem, czy jest sens brać go w ogóle.
Jak tam nie ma jakiejś sekretnej dosypki, to skład taki sobie.


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2021-04-21 10:53:07

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
też nie widzę sensu go stosowania, ale jeżeli ktoś się upiera przy jakimś "spalaczu" bez stymulantów to w sumie jedyna opcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Ja od kilku lat składam sobie, czy podopiecznym spalacze z pojedynczych składników i w ogólnym rozrachunku wychodzi to i taniej i lepiej, zarówno pod względem skuteczności, jak i sterowania dawkami konkretnych składników.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Bez wątpienia skład jego jest bardzo przeciętny. Ze spalaczy tkanki tłuszczowej bezkofeinowych lepszym wyborem będzie np. Quamtrax Lipotropic, Thermo Cuts, czy Olimp Liporazor. Najlepszym rozwiązaniem będzie, opcja proponowana w wypowiedzi powyżej, czyli złożenie samemu produktu z sensownych dawek tego co działa najlepiej, np. forskolina, piperyna, tyrozyna, acetyl l-karnityna.

https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Coleus_Forskohlii-opis38329.html

https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_Piperine_Fast-opis35842.html

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 60
Kwestia jest taka ,ze jestem po terapii lekami ssri. Wybór taki ze względu na komfort psychiczny. Wole nie ryzykować ze stimami po prostu. Myślicie ,ze jest sens dorzucić do cutting’a forskoline i piperyne? Nie chciałbym ,żeby siano poszło w błoto, a tez chciałbym skorzystać z tych bezpiecznych opcji na ile to możliwe ,żeby poprawić jakość redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Nie bez powodu napisem Tobie o piperynie i forskolinie. Są to składniki zdecydowanie najciekawsze pod kątem wpływu na redukcję tkanki tłuszczowej. Zdecydowanie ciekawsze, niż wszystkie obecne w USP Labs Cutting Edge. W przypadku osób z gorszą wrażliwością na insulinę, można przemyśleć dodatek berberyny.

https://potreningu.pl/artykuly/zdrowie/coleus-forskohlii-wplyw-na-kompozycje-sylwetki-i-poziom-testosteronu-4799

https://potreningu.pl/artykuly/zdrowie/berberyna-nowa-bron-w-walce-z-odchudzaniem-5399

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost masy podczas odchudzania i biegania

Następny temat

Jak korygować kalorie w diecie?

WHEY premium