SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dibencozide magnum na apetyt?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4487
Witam. Kupiłem właśnie Dibencozide Magnum od Megabola, co możecie powiedzieć na jego temat. Wiem że nie jest to żadna petarda, ale mam kłopot, wchodzę na masówkę i mam problem z wsunięciem takiej ilości pożywienia, a to podobno zwiększa łaknienie. Co Wy na to? Próbowałem szukać czegoś nan necie ale tylko bardzo stare posty.Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 640
Pamiętam że brałem jakieś Dibencozide na apetyt ale nie pamiętam jakie, prawdę mówiąc to zwiększyło to mój apetyt ale tylko trochę ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4487
dla mnie trochę jest na wagę złota...może ktoś zna coś lepszego na apetyt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
jak uwierzysz zadziala.
tylko nie blokuj sie psychicznie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4487
Tom, sorry, ale nie wiem czy Ty tak poważnie...czy masz na myśli placebo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dibencozide akurat działa na ok. 70-80% osób. Poczytaj opinie tutaj na forum, w sklepie SFD i ogólnie na necie. Jeśli nie zadziała na Ciebie to i tak nie będziesz dużo stratny. Jest jeszcze preparat Black Hole - dużo droższy i mniej osób go poleca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4487
Tak jest w sklepie i jest tylko jedna wypowiedź i to negatywna a koztuje 100 zł, ale controlled labs to dla mnie petarda wszystko co od nich miało na mnie działało bez zarzutu. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tego black hole?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zamiast czekać na wypowiedź innych, co wątpię, że nastąpi, wysil się i poszukaj w necie, lub choćby w innym dziale - https://www.sfd.pl/CONTROLLED_LABS_Black_Hole-t358831.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4487
Już właśnie zacząłem, nie jestem leniem, ale dziękuję mdma85
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spox! Niestety w przypadku mało popularnych preparatów jedyny sens to drążyć Internet. Na razie wcinaj to dibencozide.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
emanio
Tom, sorry, ale nie wiem czy Ty tak poważnie...czy masz na myśli placebo?



serio
80% supli opiera sie na wierze. jak wierzysz ze dziala to zadziala.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna ostrovit 700

Następny temat

Hellburner Hardcore Edition 2

WHEY premium