SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Diablo1 - przygotowania wiosna 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15430
Cześć wszystkim.
Postanowiłem że może i ja spróbuje wystartować ze swoim dziennikiem.

Większość postów będzie pisana z telefonu wiec z góry przepraszam za jakieś niedociągnięcia, błędy czy literówki. Niestety brak czasu na klepanie z kompa.

Co o mnie?
Na forum siedzę ładnych kilka lat i czerpie z niego wiedzę.
Za mną już dwa starty. Raz 4 miejsce a kolejnym razem niestety lipa

Ogólnie w sporcie od dziecka. Głównie biegi długodystansowe 11 lat w tym maratony, dodatkowo kolarstwo górskie, ergometr wioślarski, trójbój siłowy i teraz kulturystyka.
We wszystkich dyscyplinach były liczne starty, najmniej w kulturystyce.

Obecnie skończyłem minicut”a i robię wyjście z redu. Wrzesień to dla mnie miesiąc odpoczynku. Muszę trochę odpocząć i wyleczyć bark bo zajechałem stożek rotatorów i napiernicza już z miesiąc.
Potem przystępuje do masy i redukcji pod starty jeśli zdrowie i finanse pozwolą.
Niestety mam problemy z układem trawiennym które ciągną się od stycznia stad tez rezygnacja z wrześniowego startu. Niestety masy nie dałem zrobić bo przy 3tys kalorii brzuch jak balon. Na razie lekarze rozkładają ręce i nie wiadomo co dolega, jestem w trakcie dalszej diagnostyki.

Na wiosnę planuje dwa może trzy starty. Jeden/dwa takie na luzie i jeden z pełna forma na 100%. Jak wyjdzie to się okaże (zdrowie).

Mam nadzieje ze starczy mi zapału do prowadzenia dziennika.
Nie ukrywam że spora motywacja są dla mnie te zniżki w sklepie bo każdy grosz się dla mnie liczy

Na zdjęciu obecna forma.

Zapraszam do zaglądania, krytykowania, chwalenia i udzielania rad.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 4949 Napisanych postów 43551 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 348499
Całkiem dobra sylwetka
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15430
Dzięki trochę pracy mnie czeka. Trzeba dorzucić ze 3kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3760 Napisanych postów 10584 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 514444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Viki, na pewno kontynuowałbym bieganie ale załatwiłem kolano. Długie dystanse na asfalcie zrobiły swoje.
Od maratończyka po kulturystę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3760 Napisanych postów 10584 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 514444
Współczuję problemów z kolanem
U mnie na odwrót. Najpierw było bikini fitness, teraz biegi z przeszkodami a w przyszłości mi się marzy górski ultra. Asfaltu nie lubię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Piękna sprawa pobiegać w górach. Życzę sukcesów i zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 316 Napisanych postów 576 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 25889
Będę śledził. A czemu rezygnacja z kolarstwa górskiego? Też kolano?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Rezygnacja z kolarstwa i innych dyscyplin z braku czasu. Po studiach poszedłem do pracy i od tamtej pory niestety trzeba było zrezygnować z wielu rzeczy w sporcie i została tylko kulturystyka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 175 Napisanych postów 252 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5298
obserwuje :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 4216 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83838
Ładny bf i sylwetka tez sie taka zapowiada, ale wrzuć jeszcze kilka zdjęć całości.
Powodzenia :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bikini fitness

aerofull