SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Diablo1 - przygotowania wiosna 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Szacuny 6238 Napisanych postów 11561 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 944038
Owsiane nie są dozwolone. Odżywki białkowe są dozwolone. Wtedy najlepiej zrobić taki kleik ryżowy z odżywką białkową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3763 Napisanych postów 10584 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 514451
To samo zaobserwowałam u siebie, jak jem dużo mięsa to są problemy żołądkowe. Podobnie po jajkach w większej ilości, szczególnie gotowanych. Ciekawe czy dieta którą proponuje Fighter się sprawdzi.
Ja po prostu ograniczyłam mięso do jednego, max dwóch posiłków dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 231 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15445
Wypróbuję. Zacznę jak zjem już tego kuraka co mam. Gdy zaczyna się masę z wagą 90kg przy 176cm wzrostu i nie najgorszym bf'ie to ciężko upchać tyle żarcia w 4 lub nawet 5 posiłkach tak aby mi żołądek pomieścił.A na więcej nie mam jak podzielić ze wględu na czas i pracę. Zjem jeden, drugi już męczę się a trzeci to już nie jestem w stanie zjeść. Mam na myśli masę. Zmierzam do tego, że przy takiej wadze i innych czynnikach abym zrobił formę i masę to tego mięcha muszę jeść sporo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Szacuny 6238 Napisanych postów 11561 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 944038
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 231 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15445
Rzadko kiedy. Ale w ciągu dnia wypijam 5-8 litrów wody i to nie jest wcale wmuszane. Z rana jestem zawsze mocno odwodniony i na to też przyczyny nie mogłem znaleźć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Najprawdopodobniej mało elektrolitów w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Suple lecą.Sód, potas, magnez, wapń raczej są zaspokojone. Chyba że te suple tyle warte. Ogólnie też dużo się pocę. Ale żeby normą było 5-8l...? A widzę jaki jest poziom nawodnienia po samopoczuciu, kolorze moczy i w ogóle ilości moczu jaki oddaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Jedni szyciej przechodzą przez elektrolity od innych. Staraj się dużo solić jedzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Próbowałem stosować więcej soli, testowałem ze trzy tygodnie. Jedyna różnica była taka ze bardziej nabiło mnie wodą a dalej tak samo odwadnialem się i dużo piłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bikini fitness

aerofull