SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Depresja, Nerwica

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 505 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16820
Od zawsze miałem problemy z nerwicą i depresją, od dzieciaka.. (Dlatego w żadne psychoterapie nie wierzę bo jakie konflikty wewnętrzne mogłoby mieć dziecko z przedszkola??). Od 2013 leczę się farmakologicznie, na początku leczenia było fajnie, niestety natomiast od dobrych 3 lat nie mam w ogóle życia, jestem osłabiony, nic mi się nie chce, wszystkiego się boję, nie mam w ogóle pewności siebie. Mimo że wróciłem do sporych dawek leków, nie czuję żadnej poprawy. Szkoda się rozpisywać więcej na ten temat.. Moje pytanie brzmi czy ktoś miał podobny problem i czy sobie z tym jakoś poradził?? Słyszałem o "uderzeniach" witaminowych żeby nafaszerować się solidnie przez długi czas magnezem.. Badałem Teścia w wieku 25 lat jestem przy dolnej granicy 3,00 coś tam.. A minimum 2,9.

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Szacuny 3347 Napisanych postów 42795 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 329990
.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-01-23 12:27:19

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1787 Napisanych postów 47602 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 482859
Myckol57
Od zawsze miałem problemy z nerwicą i depresją, od dzieciaka.. (Dlatego w żadne psychoterapie nie wierzę bo jakie konflikty wewnętrzne mogłoby mieć dziecko z przedszkola??). Od 2013 leczę się farmakologicznie, na początku leczenia było fajnie, niestety natomiast od dobrych 3 lat nie mam w ogóle życia, jestem osłabiony, nic mi się nie chce, wszystkiego się boję, nie mam w ogóle pewności siebie. Mimo że wróciłem do sporych dawek leków, nie czuję żadnej poprawy.

To nie kwestia wiary , a dziecko może mieć rodzaj traumy nawet nie widząc przy ciężkim porodzie czy wielu następnych etapach życia , leczysz się ciągle u tego samego lekarza ?

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 505 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16820
Tak.. Korci mnie żeby dowalić Testosteron.. Mam dobre dojście.. Albo chociaż walić w siebie magnez codziennie.. Bo przez całe życie latała mi powieka i łapały skurcze w nodze..

Zmieniony przez - Myckol57 w dniu 2017-10-22 20:38:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1787 Napisanych postów 47602 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 482859
Przy zaburzeniach w psychice brać teście bez wskazań medycznych to nie jest najlepszy pomysł najpierw trzeba się skupić na głównym problemie

www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 456 Napisanych postów 2498 Wiek 21 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 265068
Wykonywałeś jakieś szersze badania? Jeśli tak to podziel się.
Depresja często z niedoborów dopaminy, zaburzeń hormonalnych, niedoborów żywieniowych, jeśli od dzieciaka to nawet trywialne owsiki (czy ogólnie pasożyty), skopany układ trawienny z naciskiem na jelita. Powodów może być mnóstwo, każdy leczy się inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Właśnie kurde, od dziecka chorowałem, bóle brzucha to była norma.. Latająca powieka od braku magnezu, ciągnęło się to latami, to samo skurcze.. Teraz się okazało że mam nadciśnienie od 5 dni miałem takie: 180/170/170/150 i jak brałem tablekę na zbicie tego ciśnienia to czułem się o niebo lepiej.. Także już sam nie wiem co to może być. O dzisiaj zażywam tabletki jakieś inne na ciśnienie (bo tamte dostawałem od taty.. brałem bo było ze mną fatalnie). Dzisiaj czuję się słaby jak gówno. I sam nie wiem co robić.. Powoli to już mam dosyć takiego życia. A na to ciśnienie wpadłem bo przez 3 noce pod rząd budziłem się w łóżku pełnym krwi (tak mi z nosa ciekło). Także jutro odbiorę wyniki badań (dzisiaj krew oddawałem), sprawdzą mi nerki, wątrobę, tarczycę, cukier, kreatynine i coś tam jeszcze.. Kiedyś badałem teścia i miałem w wieku 24 lat (3,0) A minimum to 2,9 inni koledzy co badali nawet po 40 mieli 3 razy wyższe od mojego.. Także kij go już wie o co tu chodzi. Najchętniej bym zapłacił nawet 5 tysięcy tylko żeby ktoś do kur*** nędzy się w końcu mną zajął jak należy i przebadał całego. A nie k***a na antydepresantach jadę od lat. Idę do tego ch*** z badaniami to mi zawsze pier** że WSZYSTKO W PORZĄDKU. Całe szczęście ostatnio było zastępstwo bo ten kut** zobaczył by że ciśnienie 170 to by powiedział że wszystko w porządku. I tak latam do tego *** co chwile i za każdym razem WSZYSTKO w porządku. "Panie krew mi z nosa się leje jak z kranu co chwile". A to ze stresu. "Panie jak śpię to mam całe łózko mokre jakby ktoś na mnie wylał 5 wiader wody" (miałem tak przez rok, tak się pociłem) A to normalne ze stresu. Wszystko ze stresu. Przyjdę z gwoździem wbitym w łeb to mi powie że ze stresu.. Szkoda gadać. Obiecał mi skur*** że mi da coś na pobudzenie testosteronu. To potem powiedział że wszystko w porządku. 5 lat się wkur*** Nie mam w ogóle życia. od 20 roku życia ŻADNEJ młodości, nic. Bo kur* Wszystko w porządku. Mówię że mi antydepresanty nie pomagają "Wszystko w porzadku". Jutro tego konowała przez okno wywalę bo już powoli wytrzymać się tego nie da. Badania robiłem na własną rękę: Testosteron, Witamina D wszystko przy dolnych granicach. Przecież na kartce jest napisane że NORMA TEŚCIA jest w przedziale od 21 d0 65 lat. To co ja jestem dziadek 60 letni że mam mieć testosteron przy dolnej granicy? Korci mnie żeby sobie kupić na własną rękę i sobie dupę skuć że aż sina od zastrzyków będzie, jakby mi teścia wywaliło na górną granicę to na pewno bym się zupełnie inaczej czuł, a tak to się męczę już któryś rok z kolei i tylko słyszę że wszystko w porządku.

Z tego co się dowiedziałem nieoficjalnie od znajomej co pracuje w przychodni to jemu się wydaje że ja chce wyłudzić sterydy od niego.. Mam te 2 metry wzrostu, i ćwiczę ponad 2 lata na siłce, i jako tako wyglądam.. Także jeżeli faktycznie to o to chodzi że jemu się wydaje to nigdy mi nie pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jaki jest problem żeby zmienić lekarza ? Przecież nie jesteś skazany na niego poszukaj dobrego specjalisty i wybierz się do niego.

www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 456 Napisanych postów 2498 Wiek 21 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 265068
jak wyżej
i podziel się wynikami jak dostaniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Przede wszystkim z opisu wynika że postępów w leczeniu z obecnym lekarzem nie ma, nie odpowiada Ci on i męczy Cie ta współpraca stąd zastanawia mnie skąd te kurczowe trzymanie się jego ? Inna sprawa że w chorobach na tym podłożu bardzo trudno ocenić skuteczność leczenia bo np. bez obecnego możliwe że byłoby gorzej.

www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
To tak jak mówiłem wyniki badań są w normie.. Mam zażywać tabletkę na nadciśnienie, bo tak jak pisałem wcześniej miałem 190/180 teraz mam w granicach 140/150 i z czasem po tej tabletce ma spaść do normy.. I ogólnie lekarz + psychiatra mówili że moje złe samopoczucie może nie być z nerwicy tylko z tego nadciśnienia.. Także niepotrzebnie się faszerowałem antydepresantami przez jakieś 2 lata (bo wcześniej faktycznie pomagały).

Ogólnie martwią mnie jeszcze zajady które się pojawiają non stop, oraz to że wstaję zmęczony i bez sił.. Dziwne bo zażywam regularnie Omega 3, Witaminy z olimpu + ZMA z FitWhey.. O BCAA nie wspominając. :P Ale to może z tego powodu że trenuje 7 razy w tygodniu.. Wkurza mnie ten brzuch wystający i trenuje 4 razy na siłce + 3 razy interwały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Przy większości leków na tego typu schorzenia niestety będzie trochę trudniej formę zrobić

www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdrowe soki