SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Depresja, Nerwica

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 504 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16709
To tak w skrócie. Dostaje telefon żebym przyszedł tydzień szybciej na badanie. Przychodzę i baba się mnie pyta ile ważę. Odpowiadam że tyle samo co jest napisane na skierowaniu, które mają od 4 miesięcy. Ona mi odpowiada że myślała że to żart (ta waga), i nie zrobią mi rezonansu bo jest limit do 120kg. Kłóciłem się, mówię że się żle czuje i że jak czekałem te 4 miesiące to chociaż spróbujmy. Spróbowaliśmy i się zaklinowałem w barkach. Szmata mi oddała skierowanie i mam czekać kolejne 2 miesiące na rezonans w innym mieście... TO JEST CHORE..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 155 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2207
No to niezły kabaret, myślałem że takie sytuacje zdarzają się tylko w filmach.

A w samopoczuciu żadnej poprawy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 504 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16709
Jest znaczny regres. Miałem problemy, teraz czeka mnie sprawa sądowa. Jest wręcz fatalnie. Ale postaram się wytrzymać do rezonansu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1766 Napisanych postów 47317 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 480113
Myckol57
To tak w skrócie. Dostaje telefon żebym przyszedł tydzień szybciej na badanie. Przychodzę i baba się mnie pyta ile ważę. Odpowiadam że tyle samo co jest napisane na skierowaniu, które mają od 4 miesięcy. Ona mi odpowiada że myślała że to żart (ta waga), i nie zrobią mi rezonansu bo jest limit do 120kg. Kłóciłem się, mówię że się żle czuje i że jak czekałem te 4 miesiące to chociaż spróbujmy. Spróbowaliśmy i się zaklinowałem w barkach. Szmata mi oddała skierowanie i mam czekać kolejne 2 miesiące na rezonans w innym mieście... TO JEST CHORE..

mocno musisz być ponad standardowy w wymiarach że się zaklinowałeś
do samej kobiety nie można mieć pretensje o nie zrobienie jeśli fizycznie nie było to możliwe
ale wówczas powinno to być uwzględnione przy skierowaniu gdzie była ona widoczna

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Na karcie było napisane ile ważę, mogli od razu zadzwonić i powiedzieć że będzie problem. A że jestem ponadwymiarowy to prawda, jak piszę na forum że ważę 145 kg i jest w tym Zdecydowana większość mięśni to mało kto wierzy. A ja nie mam zamiaru nikomu niczego udowadniać. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1766 Napisanych postów 47317 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 480113
Oczywiście , dlatego jak zobaczyli masę ciała to odrazu powinni się skontaktować że będzie niemożliwe u nich wykonanie badania i że gdzie indziej zapisać się trzeba a nie pacjent czeka na darmo.

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdrowe soki