SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Depilator jaki??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 995 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17318
Zwracam się z prośbą do Pań o pomoc w wyborze dobrego depilatora. Może któraś z Pań może z Panów orientuje się jaki depilator tak do 100zł jest dobry, może używaliście, słyszeliście. To dla mojej dziewczyny chcę kupić na urodziny ale nie orientuje się w tego typu zabawkach. Niestety mam tylko 100 zł.

Z góry Dzięki!!

Wytrwałość- to jedyne co mi pozostaje

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 442 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 893
wejdż na allegro i poszukaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1726
Ja mysle ze bede mogla Ci pomoc Sprawa wyglada tak: genialny jest depilator Philips HP 6446-00 (wiem bo sama takiego mam ) ale on kosztuje ok 290 zeta wiec chyba w tym wypadku odpada Ale gdybys mogl dolozyc jeszcze z jakies 60 zl to spraw dziewczynie Silkepil Ever Soft 2130 (tez dobry bo moja kumpelka ma i nie narzeka) a tanszy bo kosztuje ok 160 zl No jezeli juz napewno nie chcesz dokladac to mozesz kupic Braun 1030 za ok 90 zl (ale jaki jest to nie wiem bo nigdy nie uzywalam wiec sie nie wypowiem ) Masz jeszcze jedno wyjscie: zamow swojej kobiecie to: http://www.firmywawa.com.pl/magiczny sklep/depilator.htm  (trzeci artykul chyba w tym momencie oczywiscie zartuje bo boje sie ze moglaby Cie z takim "depilatorem" za drzwi wyrzucic Mam nadzeieje ze Ci pomoglam choc troszeczke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 995 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17318
Wielkie Dzięki JSNTNZ. Tak się złożyło że dzisiaj wpadło mi 50 zeta w ręce więc chyba skusze się na Silkepil.
Pozdrawiam!!

Wytrwałość- to jedyne co mi pozostaje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1726
nie ma za co jakby co to zawsze sluze pomoca mam nadzieje ze depilator sie spodoba Twojej dziewczynie bo to fajna rzecz jest choc troche bólu przysparza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 995 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17318
No też mam nadzieję że jej się spodoba, a jak trochę poboli to nie zaszkodzi

Wytrwałość- to jedyne co mi pozostaje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10
przepraszam, że odświeżam temat, ale mam podobny problem. chcę kupić dziewczynie depilator na święta, ale musi on być naprawdę dobry. ona używała zwykłych maszynek i na skutek jakiegoś uczulenia, czy sam nie wiem czego, miała uczucie swędzenia, a raz nawet wysypkę przez kilka dni. także musi to być sprzęt delikatny, który nie podrażnia nóg. myślę, że coś w graniach 150-450zł się znajdzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
wybierałabym z Brauna albo Philpsa
wiadomo jest teraz masa udziwnień - nakładki obniżające poziom bólu itd.
ale zakładam że to pic na wode bo ból i tak pozostanie
sama jakis czas przymioerzam sie do kupna depilatora właśnie z formy Braun z serii silk-epil.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zaskórniki pomocy!!

Następny temat

Popękane żyłki. Co robić??

WHEY premium