SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Depilacja Ciała

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 169

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 22 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1701
Cześć ,

Szukam i szukam a znaleźć nie mogę odpowiedzi .
Chciałem was się zapytać o poradę która będzie starczyć na kilka miesięcy a nawet lat :) Czym Golić całe ciało ?
Interesuje mnie sprawdzona metoda która jest dobra , nie ważne czy bolesna itd .

Za Wszystkie Odpowiedz Dziękuje .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6050 Napisanych postów 7749 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 230635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6049 Napisanych postów 74643 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 626306
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 22 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1701
Jak narazie to stosuje Maszynkę do golenia ale ciężko samemu ogolić plecy i niektóre części ciała .
Laser - na ile starcza ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6049 Napisanych postów 74643 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 626306
Są maszynki które maja specjalny uchwyt do golenia pleców np philips
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A znasz dobra maszynkę z firmy Philips ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6050 Napisanych postów 7749 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 230635
Siwekx2
Jak narazie to stosuje Maszynkę do golenia ale ciężko samemu ogolić plecy i niektóre części ciała .
Laser - na ile starcza ?:)
Poczytaj w necie opinie kobiet jak chodzi o lasery philipsa. Szwagierka ma i jest mega zadowolona- na tyle że moją żone namówiła i chyba będę jej musiał na mikołaja kupić , nie wiem czy to prawda ale opowiadała że na kilka lat starcza a jesli ktoś miał slabe cebulki to na zawsze likwiduje włosy ;/

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2019-09-03 06:06:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11120 Napisanych postów 10973 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 315353
całe ciało nie próbowałem, ale fajnie sprawdza się krem do depilacji, smarujesz zostawiasz usuwasz i nima
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10457 Napisanych postów 117606 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1384121
krem woskowanie to wszytsko tydzień i zaczynasz czuć jak się pojawiają powolutku, stale jedynie laserek

Monkey na pw daj tego lasera co to za wynalazek

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy ze snem

aerofull