SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Delfinka wypływa na głębię/ p.43, 101

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Dzień 188

DNT

Miska
Nieliczona, nieduża, o 19 już wszystko zjadłam

Dzień 189

Zawody

Miska
Nieliczona. W sumie trochę pojadłam. Wpadł burger i czekolada jako źródło tłuszczu Kurczę, ale tak dawno czekolady nie jadłam że nawet mi zbytnio nie smakowała, większą ochotę miałam na łososia z brokułami
Aaaa i jestem uzależniona od jajek.

Dzień 190

Bieganie - ok. 40 min - podbiegi i sprinty. Nie ma już czasu na wypadanie treningów, swoje trzeba było zrobić. Nawet ok.

Miska
Nieliczona. Z racji miłości do jajek obowiązkowy posiłek podróżujących pkp zaliczony - jajka na twardo z chlebem, tylko mi ogórka kiszonego brakowało

Od jutra pomału trzeba by troszku tłuszczu spalić przy zachowaniu jak największej ilości mięśni i siły. Więc chyba dobrym pomysłem będzie obcięcie 25g węgli w DNT.
Wychodziło by to tak:
DT - BWT 165/250/75
DNT = BWT 165/225/75


Tęskni mi się do żyłki na bicu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
ZAWODY W WL

55kg - życiówka!
4 miejsce

Waga - 58,5 kg

Jak zwykle super impreza

55kg było dla mnie lekkie, łatwiej mi poszło niż 52,5kg. Zrobiło mi mega nadzieję, że 57,5kg też wejdzie. Ale niestety się nie udało, co zaostrza apetyt na 26 kwietnia...
Bonusa nie było, udało się zrobić to co zostało wypracowane.

Mam teraz presję, żeby na trzecim rzucie też stanąć na medalowym miejscu i mieć komplet medali z edycji...

Wyszło, że od 7 grudnia na takiej misce przybyło mi 2 kg.




Filmik z całej kobiecej rywalizacji





Zmieniony przez - delfinka w dniu 2015-03-23 23:21:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 885 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17458
Brawo Maleństwo taka drobna dziewczynka a sztanga taka wielka!! Czad, czapki z głów!;)

" - Tato.... - ciągnąłem słabym głosem. - Nie jestem pewien co robić, ledwie mogę się ruszać..
- Synu.... - powiedział z nagłą determinacją. - jeśli nie możesz biec, idź. Jeśli nie możesz iść, czołgaj się. Rób to, co musisz i nigdy, przenigdy się nie poddawaj.

Zamknął oczy i mocno mnie uścisnął. Wyciągnąłem rękę i położyłem dłoń na jego ramieniu.
- Tak zrobię, tato - wymamrotałem. - Nie poddam się.
Rozluźnił uścisk, a wtedy moja głowa bezwładnie opadła na brzuch. Rozłożyłem ręce i nogi a potem postąpiłem tak, jak radził - zacząłem się czołgać."

http://www.sfd.pl/Spawareczka_wychodzi_z_krzaków-t1033235-s9.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Mój mały Herkules Gratuluję i miejsce na pudle jest Twoje Filmik obejrzę jutro w pracy, hehe. Niedługo na żywo Cię wyściskam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4213 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45605
Delfi koksie,ale super! Gratuluję

Bo w życiu twardym trzeba być nie miętkim


DT aktualny: http://www.sfd.pl/Setterka_DT_2-t1068046.html

DT 1: http://www.sfd.pl/Setterka_go_on-t1062061.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1321 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53435
Gratulacje siłaczu Tyyy!!! I ta koszulka

Fajny rozkład na redu

Tryb: podglądacz ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
BRAWO!!!

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Zuch dziewczyna. Brawo.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy aby nie za dużo?

Następny temat

Bezpłatne badania dietetyczne na SGGW (wrześniowy nabór)

WHEY premium