SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Delfinka wypływa na głębię/ p.43, 101

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Trening:



Ad. 2 dzisiaj ręce już szły równo przy drugim obwodzie
Ad. 5 Talerz w obu seriach trzymany za głową

Miska:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Trening

40 min. biegowego rozruszania po połówce

Miska


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Serduszka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Jak dobrze wiedzieć, że Szefowa patrzy

Serduszka robi mój żywiciel (w tym związku podobno jestem pasożytem - przy okazji też pozmywa) genialnie - mięciutkie i soczyste. Niestety już wyszły. :'-(

Trening



Po padnięciu forum miałam błąd w szablonie - zamiast jajek na szt. zmieniło mi na gramy i już chciałam orzechów podjeść, ale zauważyłam co nie gra.

Miska


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Trening

1:40h biegania po leśnych ścieżkach, w tym 4 solidne podbiegi i trochę spacerku po nowych miejscach - w sumie wyszło ciężko i padłam po tym (a miała być lekka wycieczka biegowa po nowej trasie)

Miska


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Te uginanie z hantlami to jest waga jednej hantli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
No i pierwszy tydzień zleciał

Trening jest inny, więc pomału się dostosowuję i rozpędzam. Wychodzi krócej niż mojemu żywicielowi to mogłam więcej czasu spędzić na solidnym rozciąganiu. Ogólnie mi się podoba tylko czasami tęsknie spoglądam w stronę sztangi, ale mam nadzieje wszystko w swoim czasie

Co do uginania hantelką to jest to waga jednej, łokcie są blisko ciała i nie podrzucam hantla. Możliwe, że cofam łokieć i mogę trochę oszukiwać. Stanę bokiem do lustra i sprawdzę.

Trening
Generalnie DNT, ale wyszła przeprowadzka, więc całodzienne cardio z interwałami na schodach z obciążeniem bagażowym

Miska
Miska niedojedzona z uwagi na warunki przeprowadzkowe




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Filmik z tych uginań i wyprostów tułowia poproszę, bo już widać, że kichę odstawiasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Filmiki

Przepraszam za niską jakość, ale to max mojego telefonu
Jak nie da się nic zobaczyć to będę kombinować.
Jak duża kicha to obiecuję poprawę

Wznosy





Uginania






Trening



Miska
Z datą w sumie na zapas, bo już mi się wygenerowała po północy.



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy aby nie za dużo?

Następny temat

Bezpłatne badania dietetyczne na SGGW (wrześniowy nabór)

WHEY premium