SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deka wymieszana z olejem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Witam!

Mam pytanie.

Koles dostal od jakiegos tam ziomka 15 strzalow deki, ALE gosciu od ktorego bral, powiedzial, ze z kazdej buteleczki byl odciagniety 1 ml deki i wprowadzony ktorys z olejow do smazenie(nie wiem jaki, moge sie dowiedziec)

Koles chce to wbic. Czy cos moze mu sie stac od tego oleju?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
ehh .... pytanie mnie niszczy ale panowie ... to jest jeszcze nic, kumpel wbil swiadomie OLEJ KUJAWSKI, normalnie iglą w bica bo jakis koles ktory miale 45 na lapie na pelnej rzezbie powiedzial ze tak zdobyl swoje wymiary

co sie stalo ? kilka dni ledwo rekami ruszal, opuchlizna z 2cm od reki, cale szczescie nie powtorzyl tego zabiegu i organizm sie tego jakos pozbyl.

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674

a frytki też tam wstrzyknął ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Prosilbym o powazne odpowiedzi. Podobno olej czysty, nowiutki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277


polak potrafi

Zmieniony przez - zluo w dniu 2008-11-19 12:37:17

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
trzeba być d****em żeby wbijać otwarte amp
nie wspominając już o tym że jest tam olej do smażenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
koorwa co za ludzie


niech to gowno wywali i kupi cos nowego (nienapoczetego )

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bij kujawski jest najlepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1340 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14898
ojejku na **** laduje ta deke i placi tyle chajsu to juz taniej pojdzie do spozywczaka i kupi olej hehehehe
d**** jak chce to wbijac
ja bym tego nawet w lapy nie wziol jak bym widzial ze juz bylo to rozdziewiczone

- Litość to ZbrodniA -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 863 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9235
jesli odciagnal po cm jak mowi to bij ale nie masz pewnosci ze tylko po 1 cm wzial z kazdej butli...

== Oo f f ==
los ami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Nie rozumiecie, problemy z czytaniem ze zrozumieniem?

Butle maja 2 ml, odciagniete zostalo 1 ml deki i wtloczone 1 ml oleju. Czyli w butli zostaje 1 ml deki i 1 oleju.

Deke dostal za darmo, nie placil nic za to, dlatego zastanawia sie czy wbic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Ja tam bym bił bo mi chłopaki na dzielni mówią,że z kujawskim wchodzi jak miód
















































Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy sie opłaca ??

Następny temat

Kilka pytan.

WHEY premium