SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deka na łokcie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 306 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3305
Witam, planuje do cyklu dorzucić deke. Mam dwa pytanka
1) Czy 250/week pomoże na moje ściegna?? po jakims czasie gdy podnosze coraz wieksze ciezary w koncu zaczynają mnie boleć łokcie, i boli mnie w miejscu ściegien. Bol jest czasem uciążliwy.Oczywiscie Deka głownie jako dodatek do cyklu masowego ale czy ścięgną poczują sie lepiej po tym:) chodzi glownie ze synteza kolagenu przy dece jest podobno wieksza o ponad 200%
2) Czy 250 deki przy 750 tescia w jakims sposób zaburzy moje libido??

Za odp Świąteczne SOGacze:D pozdro

Pomogłem? Daj SOGa:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20
co do lokcia
smarowanie niewiele da
doustne przeciwzapalne lub jonoforeza z czyms p.zapalnym
+ fizyko -> laser, krio miejscowe, ultradzwieki ewentualnie
i powinno sie dosc szybko zaczac poprawiac
do tego pakietu wyluzowac z ciezarami po prostu na miesiac powiedzmy, mniej hantli na rzecz sztang, dopiac technike itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 928
250 nie powinno zaburzyc lecz to zalezy od organizmu
i na stawy pomoze dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Rozgrzewke/technike przeanalizuj.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 306 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3305
krzykacz rozgrzewka i technika jest bdb chodzi o to ze np nawet jak na ręke sie siłuje po rozgrzewce, i to podczas przerwy od ćwiczen tez mam cos takiego ze odrazu łokcie mnie nawalają...jak zaczynam po jakims czasie cwiczyc np po 2 tygodniowej przerwie to jest gitarka, ale tylko na poczatku. za 2 tygodnie znowu mnie bolą od cięzarów. Biorac pod uwage ze tesc troszke je jeszcze oslabi, to ciekawe czy deca mi pomoze, bo jednak chyba powinna, no i przy okazji wspomoze moj cykl masowy. Co o tym sadzisz?

Pomogłem? Daj SOGa:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 306 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3305
no i sprawa libida jeszcze, bede walil 250/week Ale raczej problemu byc nie powinno przy takiej dawce

Pomogłem? Daj SOGa:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Test ile bijesz/będziesz bił. To samo dd?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
jeśli chodzi Ci o ścięgna to wystarczy nawet 100mg EW problemy znikną z tym że pojawią się już po cyklonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Sprawy przeciążeniowe - sam mam tzw. "łokieć tenisisty" czyli przewlekłe stany zapalne przyczepów przy stawie łokciowym. Deca raczej nie pomoże, ja po npp nie odczuwam poprawy. W moim przypadku jedynym rozwiązaniem jest unikanie ekstremalnych ciężarów w wyciskaniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
wesqu i hubert na lakiec tenisisty - fizjoterapia fala udorzeniowa + krioterapia+akupunktura + hgh walczylem rok i nic teraz bije hgh od 8 mies i jest ok robilem usg lakcia i juz prawie nic nie mam

Zmieniony przez - snara w dniu 2011-12-23 19:09:41

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Wiem snara wiem. Zabieram sie do tego jak pies do jeża. Póki co pogodziłem się z tym że na ławie wyniku nie zrobię. U mnie to rodzinne, brat też ma. Obaj boksujemy już sporo lat więc to też ma wpływ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1936 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44135
j/dibo 100mg tygodniowo deki pomoglo na stawy

SŁABI PSYCHICZNIE MUSZĄ ODPAŚĆ

Doping

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co by dodac

Następny temat

wyjazd sluzbowy a cykl na propie

WHEY premium