SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Definicja na Nitro Bolon II limited edition

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Tak tak to musi być pompa.
Nie macie wrażenia ,że jest tak duża i nie można wykonać zaplanowanych ruchów w wykonywanej serii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
na pewno na nitro się nie zawiedziesz:) miałem kilka porcji i jest kosmos:) bardzo pozytywnie mnie zaskoczył:)

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
DEFINICJA-mam do Ciebie pytanie... co sądzisz o robieniu dołu klatki na suwnicy(ławka skos dol wąsko i szeroko) a żeby jak najbardziej wyizolować pracę tej części klatki?

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Wiesz ja kiedyś dołu wogóle nie mniałem, przez rok ćwiczyłem wyciskanie sztangi głową w dół w szerokim uchwycie i powiem że zmiany nastąpiły pozytywne.


Zmieniony przez - DEFINICJA w dniu 2010-07-06 21:32:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
W piwnicy suwnicy nie mniałem tylko sztanga i hantle :).Ale suwnica też spełni swoje zadanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
czyli wyjście suwnica + hantle się sprawdzi?:)

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Matellka Trec Team
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 191 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 560
sprawdzi się. ale sprzęt i cwiczenia to nie wszystko. mięśnie trzeba czuc, cwiczenia wykonywac w odpowiednim tempie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Sprawdzi się.Troszkę pracy i poprawa będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
dziękuje bardzo :)

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Po 2 tygodniach stosowania Nitro BolonuII nastąpił wzrost siły i obwodów mięśni.
Mięśnie są pełne ( nabite) Każdy trenujący lubi to uczucie......
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ClenBurexin

Następny temat

TREC TEAM - instruktaż BBoy Kamej

WHEY premium