SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Definicja na HMB Revolution

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1276 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6997
5 x 40 min aerbow na masie , naprawde jestem pelen podziwu ja sie mecze ze swoimi 3 x 30 .

" Niech sucha masa bedzie z toba "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Matellka Trec Team
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 191 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 560
King spróbuj! Trzymanie sztangielkem przed udami powoduje przesadne angażownie mięśni kapturowych. W tym ćwiczeniu łokcie powinny być zawsze ciut wyżej od przedramion. Sztangielki podciagamy mniej wiecej do poziomu klatki piersiowej.

Odnośnie aerobów - Panowie minęły czasy gdy kulturysta na masie wyglądał jak świnka. Papaj jest na roztrenowaniu i może bez problemu prezentować swoją muskulatuę bo nie jest przesadnie otłuszczona i cały czas w formie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Sam teraz wskakuje na robienie suchej masy i będę robił Aeroby po każdym treningu.

Z tym, że Aeroby będą polegać na metodzie bieżnia max do góry , Tętno 130 do 135 a MAX 140 HR
i tak 20-25 minut.

Jeśli będę ćwiczył 3 dni pod rząd, to 3 dnia prócz:
BCAA - Przed i Po treningu
Dorzucę na Treningu RED FASTER - będę popijał, żeby dodać Szybkiej Energii i trochę Pobudzenia.
A po Treningu: Narazie BCAA + Vitargo + Isolate.

Nie widzę problemu z Aerobami przy Masie, jedynie trzeba znać swój organizm i manipulować kaloriami i odpowiednim b/t/w.

a Przynajmniej przy aerobach na masie sylwetka nie jest zalana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1276 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6997
Ja wiem i robie aeroby 3-4 razy w tyogdniu po 30 min rowerek/bieznia + duzo chodze z psem i jezdze na rowerze wiec nie powinno byc zle .
Mam pytanie wlasnie jesli trening bylo ostry i juz naprawde nie ma checi na aeroby bo zdazaja sie takie dni to czy np. dobrym rozwiazeniem bedzie pojsc popoludniu ( trening mam kolo 13 ) na rower okolo 40 min moze nawet godz , nie jakis mega tentnem ale tez dobry wysilek lecz z przyjemnoscia czy moze to w pewnym stopniu zastapic aeroby awaryjnie ?

" Niech sucha masa bedzie z toba "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Wypij Red Faster na Treningu Siłowym i zobacz czy sie lepiej poczujesz.

a inna rzeczą, jasne może być wolniejsze tempo.

z tym, że jeśli dochodzi do takich stanów - Na Masie to zastanów się czy się nie przetrenowujesz , bo nic nie pójdzie do przodu.

A Mega Tento nie jest potrzebne do spalania tłuszczu i utrzymania w miare dobrej kondycji.

Dla utrzymania Kondycji mozesz zrobić Interwały raz w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Dairy - ja w takim wypadku robię 5 interwałów. Co prawda nierzadko zbiera mi się po tym na wymioty, ale 5 min i temat załatwiony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1276 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6997
5 min interwalow tylko ? co to da , raczej nie wiele

" Niech sucha masa bedzie z toba "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
to zrób 5 porządnych interwałów 20/40 np na orbiterku to pogadamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
King byłem na konsultacjach u Kasi w sobotę i zaraz zauwżyła że hantle były ciągniętę (niebardzo z boku ud) cytuje kark się zrobiłes aaaaa to dlatego że....kaptury wywaliły a nie miały ,dlatego w planie ten wykrzyknik przy tym ćwiczeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Jabol dlaczego bieżnia max do góry?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MrPapaj-trening,odżywianie,suplementacja..

Następny temat

Piwo

WHEY premium