SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca po kryminale?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Witam przebywam obecnie w zakładzie karnym ćwicze tam w dość ekstremalnych warunkach.Nie możemy tutaj ćwiczyć,bo według nich zbroimy się przeciw sw.Mimo tego zakazu cwiczymy z chłopakami,wykorzystując własny ciężar ciała.15 miesięcy temu ważyłem 97kg miałem prawie 100 w pasie.W chwili obecnej waże 86kg w pasie 91,biceps 40.5 Dieta uboga w białko(wikt więzienny jest kiepski) za 2 miesiące wychodzę i chce nadal ćwiczyć.Pytanko dla forumowiczów -chciałbym na lato 2012 wypracowac nienaganną sylwetkę chciałbym wziąść najpierw deke a następną kuracje zaaplikować sobie winko.Kuracja będzie uzupełniana dietą oraz odżywkami.Pytanko dla was jakie dawki kuracji w/w kuracji sobie zaaplikowac.Zaznaczam ze 8 lat temu byłem po pierwszej kuracji metki.

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202646
po kryminale to zacznij najpierw dobrze się odżywiać

a do deci bez testa nie podchodź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6059
test ci w zupelnosci wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
co to za wiezienia gdzie internet jest
j/w sam test, a jak chcesz koniecznie deke to bez testosteronu sie nie obejdzie, no chyba ze lubisz jak twoj kvtas jest smutny caly czas, nawet jak przed nim pisda sie ujawni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 964 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10363
to w zakładach karnych można mieć neta :> a ćwiczyć nie wolno ?

Myję naczynia tak dynamicznie, że liczę to za trening cardio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
dekę solo sobie daruj, bo tak jak koledzy wyżej pisali może być nieciekawie, a po dłuższym pobycie w towarzystwie brzydszej płci na pewno będziesz chciał poużywać
zajmij się doszlifowaniem diety jak wyjdziesz, potem pomyśl nad metka albo jakimś testem
i trzymaj się w tym syfie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
w zakładach karnych za dobre sprawowanie istnieje takie coś jak ,widzenie bezdozorowe i przepustka wielodniowa(dla niewtajemniczonych) i na takich przepustkach można w domu skorzustać mędzy innymi z internetu.

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Aras dzięki,oczywiscie dieta najwazniejsza, do tego jakieś odżywki
Nie mam zamiaru spieprzyc sobie zdrpwia, ani stracić to co zyskałem ciężkim treningiem.

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Po wyjściu mięchem się zażeraj, ciężko trenuj to w pierwszy miesiąc na tym powinien być mocny progres, potem zainwestuj w suple tu też zbytnio nie wierz opisom itd. zwykłe mono, jakaś przed treningówka i białko + carbo Ci w zupełności wystarczy. Na tym potrenuj z 2 miesiące i wtedy dopiero za saa się bierz.
1-6 metka 30mg ed
1-10 enan 200/250mg e5d



Zmieniony przez - dariusz189 w dniu 2011-07-01 23:02:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
zbrojenie przeciwko Sw było lata temu
normalne ćwiczenia możesz robić. zatem siedzisz na zamku.

SW nie pozwala wykorzystywać pół, blatu itp. rzeczy, bo chodzi o zwykłe przeciwdziałanie niszczeniu sprzętu, który u nas jest w zamyśle dla wielu hotelowiczów

wg mnie mięcho i 10mg -15mg metanabolu da wielki progres
w 4 tygodnie. oczywiście mam na myśli te 4 tygodni po wielkim baniaczeniu

trenuj tam wytrzymałość - 2000gib dziennie i podtargi :)
na wolności dzięki wytrzymałości twój organizm zareaguje przy dobrym mięsie przyrostami, bo TWoje mięśnie będą miały dużo receptorów, by wchłonąć sterydy

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16950
zyebales sprawe typie

pisze z celi nr 15 i masz kose bo w wiezieniu gdzie kazdy ciezar jest na wage zlota, ty sobie schudles i pozbawiles kolegow sprzetu do cwiczen
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening SIła/KCD/Prop/WIno

Następny temat

Jak dawkowac metanabol w pierwszym cyklu??

WHEY premium