SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca na pierwszy raz

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17400
1. WIEK: za miesiąc bedzie 19
2. WAGA: 70
3. WZROST: 179
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka: 106
-udo: 60
-talia: 74
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata
6. DIETA: jeszcze nie gotowa
8. TRENING: fbw 3 razy w tygodniu
11. POZIOM BF%: poniżej 10
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ektomorfik
13. STAN ZDROWIA: w normie
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 110x1, 100x5 rok temu
-martwy ciąg: nie robie maksów
-przysiad: j/w

Witam, chciałbym zapytać was o poradę odnosnie cyklu.
Przeczytałem w tym artykule:
https://www.sfd.pl/Początkujący_/_pierwszy_cykl_/_kilka_opcji.-t351319.html
że można stosować deke solo biorąc proviron. Głównym celem tego cyklu nie jest masa ani siła ale pewien eksperyment więc cykl bez deki odpada. I w tym miejscu pojawia się kilka pytań:
1. Czy ktos na forum stosował taki cykl?
2. Czy stosowanie provironu faktycznie uratuje mnie przed DD?
3. Czy muszę obawiac się gino?
4. Jak się odblokować?

Ogólnie chciałbym żebyście pomogli mi w ułożeniu cyklu.
Nie musi to byc koniecznie cykl podany w temacie, który wspomniałem wyżej ale zależy mi, żeby była w nim deka.
Ilośc deki też nie musi byc duża, chciałbym wziąć ok. 4-5 strzałów(wiem że nie moge sie spodziewać po takim cyklu zadowalających przyrostów ale jak wcześniej zaznaczyłem celem tego cyklu nie są przyrosty).
Jesli uwazacie, że deka solo, nawet z provironem to zły pomysł to moge tez dodac do cyklu teścia(równie w małych ilosciach).


Zmieniony przez - krzychu_91 w dniu 2010-04-17 16:07:13
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
cel cyklu?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17400
Celem cyklu jest wyleczenie kontuzji.

Aha, zapomniałem dodac, ze wymiary w profilu nieaktualne.
Przez ostatni rok ograniczyłem treningi a przez ostatnie 2 miesiące nie ćwiczyłem w ogóle a moja dieta składała sie głównie z piwa i chipsów więc od czerwca 2009 schudłem 6 kilo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
co to za kontuzja i jaka pewność że deka na nią pomoże?nandro w twoim wieku to średni pomysł raczej.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17400
Ból kręgosłupa i zniszczone kolana. Nie mam pewności, że ten cykl pomoże ale też nie zaszkodzi a mam już dość leczenia na chybił trafił. Byłem na rehabilitacji i trochę pomogło ale ból wraca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17400
Co do diagnozy to niespojenie łuku łonowego i zanik lordozy ale to chyba zostało wykryte tak przy okazji, samo nie powoduje bólu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
wyleczenie kontuzji - z takimi rzeczami do lekarza

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17400
Byłem już u lekarza, leczenie wyglądało mniej więcej tak: "zróbmy to i sprawdzimy czy pomoże a jak nie pomoże to sie zastanowimy i tak kilka razy".
Jak to mówią "tonacy brzytwy sie chwyta" i w tym wypadku tak to wygląda bo jesli do wresnia nic mi nie pomoże nawet trochę to bede musiał rezygnowac z nauki w WSO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
zmien lekarza sam napewno sie nie wyleczysz nie maja pojecia co ci jest i jak to leczyc

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
deka nie wyleczy tylko znieczuli na czas brania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
j.w. oszukując organizm możesz pogłębić kontuzje,zmień lekarza

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anawar i winko a Serce.!?

Następny temat

pomoc w odbloku

WHEY premium