SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca na ścięgna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1678

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

34

Waga

72

Wzrost

176

Obwód ramienia

36

Obwód klatki

104

Obwód uda

58

Obwód talii

84

Staż na siłowni

4

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

150g,350g,80g

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

0

Opisz swój plan treningowy

FBW

Cel cyklu

Leczniczo na ścięgna

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

0

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

16%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ektomorfik

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

1694

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

90kg,140kg,120kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 199 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3264
Witam,mam problemy ze ścięgnami i chciałem zrobić sobie taki cykl leczniczy .Posiadam flakon 10ml deca z Royal Pharma i chciałbym żeby ktoś doświadczony doradził mi jakie dawki przyjmować, czy stosować dece solo czy też z innymi środkami aby zapobiec tzw.deca dick.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699304
daruj sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93243 Napisanych postów 362726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663976
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 199 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3264
czy dawka 100mg dec e7d będzie dobra ? I czy dorzucić do tego testa żeby nie było problemów z libido?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli ty chcesz normalny cykl robić,to po co te podchody?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 199 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3264
chce zrobic cykl tylko i wyłącznie leczniczy i nie wiem jakie dawki zastosować bo nigdy nie stosowałem SAA.Dlatego właśnie szukam kogoś kto mi to wytłumaczy ,jakie dawki, jak często no i czy brać to solo czy z testem.Ewentualnie czy jakiś odblok jest konieczny.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a byłeś u lekarza? Może jakaś rehabilitacja? Bo w pierwszym poście już od flexa dostałeś odp, a jak dasz testo to będzie normalny cykl i trzeba będzie pct i wszystko co z cyklem związane, a 100mg deki week to za dużo na dawkę leczniczą, a za mało na sensowny cykl, ale jeżeli nie byłeś na dopingu nigdy to z tego będzie więcej strat niż korzyści.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 199 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3264
ja jestem po operacji na łokieć tenisisty na prawą rękę i czuje że mi teraz lewy łokieć coś zaczyna dokuczać.Lekarza pytałem o to czy może przepisać mi Deca na ścięgna ale on stwierdził że nie trzeba chociaż moim zdaniem po prostu boi się przepisywać takie rzeczy.Mówisz że 100mg deki week to za dużo więc jaka dawka byłaby sensowna tak żeby była skuteczna a jednocześnie żeby zminimalizować skutki uboczne?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nie jestem lekarzem i nie wiem jakie dawki medyczne działają( o ile faktycznie działają ), ale wiem że nawet na cyklu nandro nie leczy np stawów (a idą dość spore dawki w stosunku do medycyny), tylko maskuje ból i po odstawieniu, jest czasem jeszcze gorzej, ja mogę rozpisać/podpowiedzieć na temat cyklu, profilktyki na nim,przed i po, ale czuję że rehabilitacja by więcej dała niż DD, Łodziak wstawił link do tematu gościa co miał przepisane od lekarza nandro na ścięgna, możesz tam z gościem pogadać albo na pw, jak u niego sytuacja wygląda itd, ale ja bym na twoim miejscu poszukał innego lekarza co jest bardziej kumaty, bo jednak leki to nie cukierki i często stosowanie na własną rękę przynosi dużo negatywnych konsekwencji.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-08-01 19:00:07
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 199 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3264
według ulotki Deca Durabolin przyjmuje się w dawkach 50mg co 2-3 tygodnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tyle to wiem, może źle się wyraziłem, mi we wcześniejszej wypowiedzi bardziej chodziło o to że tu żaden z nas nie jest lekarzem i tym bardziej ja i dlatego jeżeli nie planujesz używać tego jako doping, to powinieneś się jednak skonsultować z lekarzem, nie twierdze że każdy jeden to jest ten odpowiedni, ale powinieneś poszukać takiego co się na tym naprawdę zna.



Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-08-01 20:46:30
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol pod sporty Wytrzymaościowo -Siłowe

Następny temat

doping a drugi

Wiecej