SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca Organon - brak foto.

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 458
Panowie szybkie pytanie, bez foto - bo niewidzę sensu porównań typu - mam 2ml/200mg Organona, albo Normy czy to orginał, zobaczcie na fotkę??
Widziałem i orginał i podróbę greckiej i holenderskiej i niebyło widać żadnej różnicy poza ceną o 100% większą za "orginał" - wykonanie mechaniczne identyczne.

Pytam osoby które używały:
Deca Organon holenderska 1ml/50mg - czy ktoś trafił nie działającą ?
Deca Organon pakistańska 1ml/100mg - to samo pytanie?

Zmieniony przez - amator20 w dniu 2009-03-23 13:25:33
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44754
1ml/50mg - nie trafilem
1ml/100mg - trafilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2709 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18473
amator20 w organonie sa roznice i w pudelku i w ampie i w nadruku, ciezko po focie wylapac... stawiam na to ze wal dziala

z pakolem nie mialem do czynienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44754
amator to ze Ty nie widzisz roznicy, nie znaczy ze inni nie widza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 458
Jak ktoś widzi to chwała mu za to, mi niechodzi o marne wałki (co się naklejka odkleja, inna czcionka, itp), tylko o klasowe podróbki, które wygladają identycznie.
Widziałem takie i po długim czasie porównań "orginału" z "nieorginałem" niezauważyłem różnicy. A cena była o 100% mniejsza.
Zresztą cytując znanego w PL zawodnika, na moje pytanie w tym temacie:
"a ktoś wogule widział orginalną deke holenderską 200mg/2ml ??" :)
Dlatego interesuje mnie na tą chwilę tylko 1/50 lub 1/100 i z tąd moje pytanie, czy wogule pojawiły się kiedyś wałki tego towaru, czy ze względu na stężenie i cenę nigdy niebył opłacalne...

Zmieniony przez - amator20 w dniu 2009-03-23 14:53:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10900 Napisanych postów 49959 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz jeszcze ogólnie dostępną normę którą wałują ale łatwo jest dostać legit.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29198
A kto mądry mi powie po czym można wyczuć działanie deki w cyklu???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2709 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18473
mi odrazu libido spada.... w czwartm tyg bez provi jestem impotentem ale nie kazdy az tak reaguje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 19103 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 120397
ja to czuje tak ze lepszej jakosci miesien idzie niz na samych testach. łapie w ok 8tyg takiego bloka ze nic nie idzie. jaja czuc okrutnie i ogolnie samopoczucie z dupy

jeszcze npp sobie teraz sprobuje z propem. jak bedzie tak samo to zrezygnuje calkiem z nandro.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nie rezygnuj tylko sie zabezpiecz... pomaga, nandro dobra rzecz, ja po trenie bez bromo dopiero jazdy mialem... prawie depresja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29198
no ja właśnie czuje się ****owo, ogólnie juz sie zastanawiałem czy nie zaczać tydz wczesniej winko podgryzać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

P&b Laboratories/ India

Następny temat

Naposim-Terapia Ranbaxy Fake !

fitking