SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca + Wino

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39
Siema. Chce przyjąć 10ml deci i 100tab wina. Rozpiszcie mi to najlepiej. mam od razu pytanie, jakbrać dece i wino razem czy najpierw brać dece po skonczeniu zaczać wino ?Nie interesuja mnie wielkie efekty nie o to Mi chodzi. Domyslam sie, że bedzie śmiech z mojego wątku, bo napiszecie, że to nie ma sensu za malo deci i lepiej polaczyc z teściem. Wiem rozumiem jakktos chce być wielki.
21 lat
180wzrostu
75 kg
stać roczny
Jem na potege i nie tyje,. ;)
dajcie jakies sensowne porady bez smiechu.

* Nie ryzykujesz nic nie zyskujesz !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699679
pełna ankieta działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39
nie moge sie doszukac i szukam kogos konkretnego do porady, a nie amatorów takichjakja !wiec jesli masz cos sensownego do napiania topisz a jak nie to podziekuje.

* Nie ryzykujesz nic nie zyskujesz !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39

* Nie ryzykujesz nic nie zyskujesz !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699679
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13653
o ja *******e

"...co cie nie wzmocni to z pewnością zabije..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dece trzeba połączyć z teściem, a nie że niekoniecznie j/w pełna ankieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 119
Kolego ja też nie jestem znawcą ale już jakąś wiedze posiadam i powiem Ci mało masz tej deci na taki sobie cykl 8 tyg. potrzebujesz około minimum 14 strzałów po 2ml to daje 28ml więc sam widzisz. Deca bardzo blokuje wytwarzanie własnego teścia wiec trzeba dodać teścia osobiście biłbym Testosteron propionat 50-75 mg codziennie lub 100-150 mg co drugi dzień, możesz też dodać wino 30 mg codziennie też masz mało. No i poczytaj o odbloku bo możesz sie przejechać na tym. Pozdrawiam, przyrostów życze a i jeszcze możesz kupić maść dla kobiet w ciąży na rozciągliwość skóry żeby ograniczyć powstawanie rozstępów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 cykl prosba o pomoc

Następny temat

pomozcie dokonac wyboru

WHEY premium