SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca, Testosteron Kontakt Z Tlenem- Do Specjalistów

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2760
Witam. Mam takie pytanie czy deca grecka i testosteron cyp i eman oraz HCG moga miec kontakt z tlenem? Przykład z 10amp przelane do jednego sterylnego opakowanie kupionego a aptece, prosze nie pytac dlaczego to jest po prostu kryzysowa sytuacja.Z góry dzięki za pomoc. Sogi bedą. Pozdrawiam

Zmieniony przez - Grand11111 w dniu 2010-01-05 21:27:58
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hcg po rozpuszczeniu tylko lodowka wiec zostawil bym w ampach a reszte mozesz przewozic przelane w sterylne flakony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
HCG juz rozpuszczone? a z ta reszta jak bylo sterylnie wszystko i dobrze spowrotem zamkniete to chyba nic im nie bedzie

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Sterylne opakowanie ?
Oczywiście dostosowane pod te środki.
Np, sterylne opakowanie na kupę lub na urynę nie nadaje się.
Musi być to flakon do roztworów iniekcyjnych ( szklany sterylny ze sterylnym kapslem )
Ale czy takie coś dostaniesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Oczywiście jeszcze dostosowane objętościowo.
Czyli na 10 ml soku dobry flakon 10 ml a nie np, 30 ml
Bo wtedy powietrze wschodnioeuropejskie może doprowadzić do zepsucia się towaru.
A na HCG to się nie znam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Korzystając z okazji, chciałem zapytać czy trzymanie soku w strzykawce jest bezpieczne. Wiem, że tak się robi i sam tak kiedyś robiłem. Ale chodzi mi po głowie czy nie zachodzi jakaś reakcja z tym tworzywem z którego wykonana jest strzykawka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
jendrek 74 jak zostawisz na 2-3 dni to będzie dobrze , dłużej to może byc różnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Tak myślałem i na tyle właśnie zostawiałem.
Sterylnie jest.
bez powietrza.
Tylko czy wejdzie w reakcję ze spirytusem lub olejem ?
Oto jest pytanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Olej rozpuszcza gumę, strzykawki 3 częściowe mają silikon ( bez lateksu) Czy silikon też może zostać rozpuszczony przez olej ?
W 2 częściowych strzykawkach też też może dojść do reakcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
tak właśnie ta gumka może wejśc w reakcję przy dłuższym leżakowaniu był już taki temat poruszany ,a najlepiej to kup flakon następnym razem i będzie spokój

Zmieniony przez - game1988 w dniu 2010-01-05 22:23:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2760
to co z tym kontaktem z tlenem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Grand11111 o co chodzi z tym tlenem, możesz dokładniej.
Domniemam, że w powietrzu są bakterie - dlatego środek trzeba izolować od czynników zewnętrznych, powietrze, światło wysoka temp.
Nawet odżywki, mleka w proszku są pakowane w warunkach ochronnych.
Czyli temperatura, wilgotność i coś jeszcze. W.W mają długą datę przydatności do spożycia - a po ich otwarciu około 3 tygodnie.
Czyli masz już wszystko jasne - co robi tlen ( powietrze ) ze środkami spożywczymi. A co może zrobić z iniekcyjnymi - chyba proste, że do nich nie może dostać się nic niesterylnego. Nawet igła czy strzykawka jest pakowana w warunkach ochronnych. I jeśli zauważysz, że opakowanie jest uszkodzone ( czyli dostało się tam powietrze ) to wyrzucasz i nie używasz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedoczynność tarczycy a SAA?

Następny temat

2 cykl.

WHEY premium