SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawkowanie supli

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13736
Witam!
Od nastepnego tygodnia zaczynam cykl masowy.
Zakupilem mono, vita-min multiple, magnez+B6, zma i aakg z olimpu i poprosilbym kogos by mniej wiecej rozpisal w jakich porach mam stosowac ww. suplementy oraz w jakich ilosciach. Mam 17 lat, waze ok 75kg. i trenuje ok. 2 lat tyle ze z przerwami :/
Z gory dziekuje za pomoc ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 428 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1818
mono - 5 g rano i 5 g po treningi / dni bez treningu 5 g rano
multiple sport - do sniadania biała + niebieska
aakg - przed treningiem 3 - 5 g
magnez + b6 - na noc 1 kaps
zma - na noc 1-2 kaps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13736
Ok, dzieki, ale mam jeszcze pytanie czy nie byloby lepiej magnez + b6 dac w innej porze dnia, poniewaz zma tez zawiera magnez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8070 Napisanych postów 149341 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1184293
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
razem z kreatyna czy zrobic jakis odstep?
mam jeszcze pytanie czy zma przyjmowac razem z ostatnim posilkiem np. serkiem wiejskim z oliwa czy przed posilkiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8070 Napisanych postów 149341 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1184293
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ok, dzieki za pomoc ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak brac , jak duzo i jak czesto

Następny temat

4 Cykl - Zestaw suplementow prosze o opinie :-)

WPC zestaw