SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawkowanie kretki itp

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348
Witam !
Kupiłem kreatynę hansaXsport (niemieckie mono 500g w proszku), Carbo 4 kg Olimp oraz aminokwasy aminostara w kapsułkach na oko 1g w kapsułce bo są mw. wielkości mono z Olimpu w kapsułkach.
Ważę 65 kg ,wzrost 180cm wiek prawie 17 lat (w sierpniu),obwód bicepsa 34cm, ćwiczę około 6 miesięcy z miesiącem przerwy.
Będzie to mój drugi cykl ponieważ na pierwszy miałem kretke mono treca 360 caps (1200mg) oraz krete mono Olimp (1200 mg) też 360 caps do tego dextro ,lecz wtedy byłem jeszcze troszkę głupiutki i nie potrzebnie wziąłem ponad 700 capsów na jeden cykl...

Teraz chcę dawkować Aminokwasy 3 caps przed treningiem i 3 po,
kreatynę na czczo 5g w dni treningowe i po treningu 5g,
oraz Carbo nox Olimp 50 lub 70g po treningu.
Czy to jest dobre rozłożenie ??
Czy 5l wody dziennie w te upalne dni przy mono starczy ??
I czy to prawda ,że jeśli kretkę bierze się rano na czczo to idzie 80% w tak zwane 'buty' i tylko się ją traci.
Ćwiczę od 2 tygodni pn ,śr, pt. bo ćwiczyłem każdą partię oddzielnie , napiszcie mi też jak brać w dni nie treningowe te odżywki i czy dawki są dobre. Z góry dzięki

Nie trzeba być pierwszym a przynajmniej nie zawsze ,liczy się wiara teraz tak na to patrze !.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
musisz wiecej tych amin jesc
1g na 10kg masy przed i po treningu


w DNT
tylko 5g kreatyne rano

3 litry wody powinny wystarczyć...

z tym ze 80% idzie w 'buty' to nieprawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348
Dzięki Remik7!
Więc aminy 6 przed i 6 po ?
Carbo 50-70g po treningu ??
kretka już jest jasna ,
A węglowodany i aminy w dni nt. ?

Nie trzeba być pierwszym a przynajmniej nie zawsze ,liczy się wiara teraz tak na to patrze !.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
carbo i aminy zbedne w DNT

carrbo po tren 50g styknie

jesli w jednej kaps jest 1g bcaa to sie zgadza - ale sprawdz dokladnie na opakowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348
Okej ,wielkie dzięki !

Nie trzeba być pierwszym a przynajmniej nie zawsze ,liczy się wiara teraz tak na to patrze !.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wakacyjny Cykl POMOCY

Następny temat

pytanie o bcca aero rano silowy wieczoremw

WHEY premium