SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawkowanie Zma przy Witaminy VITA-MIN OLIMP

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75
witam! tak jak w temacie przeczytałem ten artykuł: https://www.sfd.pl/ZMA_-_Brać_czy_nie_brać_-t264585.html
i postanowiłem tego sprobować, ale nie wiem ile tabletek mam brać skoro codziennie przed głównym posiłkiem biorę już jedna kapsułkę Witaminy 30 KAPS.VITA-MIN OLIMP. Który ma w sobie Magnez ** Albion® amino acid chelate 90 mg, iCynk * Albion® amino acid chelate 10 mg? Czyli jeszcze powianiem wziąć pół zintec forte i 3 fiomag?
Zaczynam cykl mono kreatyny, spytałem sie kolegi jak to mam dawkować. Chciałbym żebyście mi doradzili czy dobrze myślę:)
Więc dni treningowe 30 min przed śniadaniem 4 kapusułki kreatyny OLIMP KREATYNA CAPS, to tego 4 płaskie łyzki dextrozy, tu te witaminy i finomag i znincco forte po obiedzie 4 kapusłki kreatyny OLIMP KREATYNA CAPS, to tego 4 płaskie łyzki dextrozy, , po 30 min trening, potem 2 czubate łyżki wpc ostrowi, nie treningowe kreatyna i dextroza rano i białko przed snem:) To jak byscie mogli mi pomoc waze około 75kg:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75
a i jeszcze zapomniałem do tej kreatyny to 3-4 litry dziennie, codziennie tak? i jedno piwo w tyg, na przeczyszczenie nerek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
3-5l wody w ciagu dnia ale o piwie to nie slyszalem.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
kupil bys se mzb - tanio wychodzi i bral jedna tableteczke, i wywalil takie ilosci dextrozy :) i bylo by ok;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75
prosiłbym o konkretniejsze odpowiedzi na moje pytanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Które białko na pierwszy raz ?

Następny temat

Magnum 800

WHEY premium