SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawkowanie Oxandrolonu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 18
Siema!
Chciałbym zasięgnąć porady odnośnie dawkowania oxandrolonu solo gdyż spotkałem się z wieloma rozbieżnymi opiniami.

Zależy mi głównie na sile oraz wypikowaniu obecnej formy siłowej.

Rok temu odbyłem swój pierwszy 6 tygodniowy cykl na podanym wyżej środku w dawce 40mg. Ciężko mi stwierdzić czy wzrost siły był czy nie ale na pewno nie były to efekty spełniające moje oczekiwania. Na początku cyklu odczułem niewielki spadek libido który później wrócił do normy. Po cyklu zastosowałem probiotyki na wątrobę. Nie odczułem żadnych niepożądanych skutków ubocznych.

Później dowiedziałem się ,że dawka którą przyjmowałem była stosunkowo mała nawet na pierwszy cykl. Moje pytanie brzmi jaka dawka była by najlepsza na około 7 tygodniowy cykl tak aby się nie zablokować i w fajnym stopniu pokręcić swoje wyniki, dostosowując do poniższych parametrów.

Moje parametry :
Wiek : 21
Wzrost : 180cm
Waga : 73kg
Staż treningowy : 6,5 roku

Trenuję kalistenikę więc korzystam z innego zestawu ćwiczeń niż większość osób.
Moje wyniki w dwóch podstawowych bojach czyli podciąganie oraz dipsy na poręczach
Podciąganie nachwyt : 1RM + 85kg
Dipsy na poręczach : 1RM + 97,5kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Nie da się nie zablokowac, oxa blokuje jak każde inne saa
Oxa solo to słaby pomysł ogólnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 18
lodzianin1
Nie da się nie zablokowac, oxa blokuje jak każde inne saa
Oxa solo to słaby pomysł ogólnie


To może ujmijmy to trochę inaczej, do tej pory nie robiłem odbloku i libido które mam wysokie jest jak najbardziej cały czas w normie. Interesuje mnie dawka która nie zmusi mnie do poźniejszego stosowania zastrzyków a libido po odstawieniu środka wróci do normy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Nie ma czegoś takiego poprzednio może cię nie zablokowało, teraz może zablokować
Tak więc wchodząc na cykl musisz być przygotowany na pct, czy będzie potrzebne czy nie to odpowiedź dadza badania zrobione pod koniec cyklu

Min sensowny cykl na oxie to 8-10 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 18
lodzianin1
Nie ma czegoś takiego poprzednio może cię nie zablokowało, teraz może zablokować
Tak więc wchodząc na cykl musisz być przygotowany na pct, czy będzie potrzebne czy nie to odpowiedź dadza badania zrobione pod koniec cyklu

Min sensowny cykl na oxie to 8-10 tyg

Okej, sensowna dawka do mojej wagi? Gdyż takie było moje pytanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porzadny odblok po latach na SAA

Wiecej