SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawka kreatyny dla 14/15 latka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1656

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

Przybranie masy, robienie rzeźby

Wiek

14

Waga / wzrost

172 / 57kg

Staż treningowy

2 miesiące

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

drowo się odżywam, dużo białka, owoców, mięsa itp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 192
Witam, chodzę na siłownię od 2 miesięcy, widać efekty lecz mam mało masy.
Chcę kupić creatine taps 300 tabletek ( 35zl ) lecz na opakowaniu pisze 4 tabletki dziennie. Czytałem dużo i wszędzie inaczej. Na jednej stronie 4 tabletki przed treningiem, po, rano naczczo. Mam 14 lat i nie wiem w końcu ile. Jeżeli na opakowaniu piszę 4 dziennie, to 1 rano, w południe, przed treningiem, po i na noc? PROSZĘ bez komentarzy typu ; nie chodź na siłownię nie bierz tego itp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1118
TomQ-MAG to że to głupoty to wiem ale chciałem trochę chłopaka przestraszyć żeby nie wydawał kasy na krete w takim wieku i o takim stażu

matiwa15

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 930
Masz dopiero 14 Lat i ćwiczysz 2 miesiące. Na razie odpuść sobie jakiekolwiek odżywki. Rozpisz sobie dietę i to Ci w zupełności wystarczy na długi okres aby były efekty ; ) Jak będziesz już chciał brać kreatyne to najlepiej już tak po min. pół roku ciągłych ćwiczeń, ale dieta to podstawa. nie zastopią jej żadne odżywki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401966
ZaQESL
PROSZĘ bez komentarzy typu ; nie chodź na siłownię nie bierz tego itp.


niestety ale takie wlasnie komentarze uslyszysz..
nie kwalifikujesz sie jeszcze na kreatyne..
skup sie na podstawach jak juz zostalo napisane wyzej..
suple masy Ci nie dadza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7769
nie bierz tego
zacznij od treningu FBW , zacznij czytać tematy podwieszone . Widac , ze jestes zdeterminowany , zeby szybko przybrać na wadzę typowe dla ludzi w twoim wieku . Postaraj wykorzystać tą determinacje na treningu ,diecie a na suple przyjdzie jeszcze czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 635
Kolego, przez pierwsze pół, a nawet cały rok przy rozsądnej diecie krótko mówiąc urośniesz w oczach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 635
no1 - dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 192
Dobra, ale mi nie chodziło o to "czy brać kreatyne" tylko "jakie dawki" i tego oczekuje ! Jeżeli nie chcecie mi podać to po co piszecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401966
zebys mial swiadomosc co jest najwazniejsze w tym sporcie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 635
wincol
zebys mial swiadomosc co jest najwazniejsze w tym sporcie,

Amen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
obawiam się, że co by mu nie napisać to i tak przybije tą kretę żeby szybko urosnąć. Człowiek uczy się na błędach.
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 635
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Jaki spalacz tłuszczu na poczatek

Wiecej