SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawid Kostecki vs Roy Jones Jr - 30 czerwca?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21411

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1158 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24435
ewidentnie Kosteckiego ktoś wych**** ale prawda jest taka że jego miejsce jest pierdlu a nie na ringu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8458
haha wiedziałem że tak będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8458
"To jest zawiadomienie jakie otrzymałem z Sądu Okręgowego w Rzeszowie, który wezwał mnie na dzień 28 czerwca 2012 r. (tj. na dwa dni przed galą) na rozprawę, w sprawie odroczenia wykonania kary lub wyznaczenia terminu stawiennictwa do jej odbycia. Ingerencja tajemniczych i zainteresowanych w sprawie osób sprawiła jednak, że nawet Sąd musiał wydać sprzeczną z tym wezwaniem decyzję. W obliczu takiej sytuacji, prawnicy mnie reprezentujący, ujawnią zebrane przeze mnie oraz ich kancelarie materiały, dotyczące faktycznych motywów tego co się dzieje. Dziękuję Wam za ciepłe słowa. Wszystko dopiero przed nami." - napisał na swoim facebooku Dawid Kostecki.


Ktoś tu macza paluchy




Zmieniony przez - Joker1992 w dniu 2012-06-20 15:30:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 256 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6000
mogli poczekać ze 2 tygodnie z odsiadką, trochę szkoda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
e tam mogli zrobić lepszą akcję i przy wejściu na ring aresztować :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8458
Na ważeniu zawijka, jak Szpile Za darmo siedzieć nie idzie, niech leci tam gdzie jego miejsce :) a za 2 lata kolejny "przyszły mistrz" wagi ciężkiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Powiem wam że się wk***iłem.
Wszystkie ścierwa urzędnicze cały czas mi kłody pod nogi rzucają a teraz to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
http://www.ringpolska.pl/dawid-kostecki/19494-artur-szpilka-o-aresztowaniu-dawida-kosteckiego


Wszyscy robia z Dawidka ofiare systemu, jakb to przez pomyłke tam sie dostał. Bardzo dobrze ze go w p***u zawineli, bujał sie tyle lat w koncu przyszła kolej na niego... Ciekawe czy tez bedzie grypsował jak Szpilka skoro jest człowiekiem...

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Tu nie chodzi o to, czy Kostecki ma iść siedzieć, czy nie. Sąd uznał go winnym, więc nie ma o czym dyskutować. Tu chodzi o zwykłą ludzką ZŁOŚLIWOŚĆ. Ktoś władny wiedział od początku, że Kostecki pójdzie siedzieć przed walką. Potraktowali go, jak g***o. Pokazali, kto tu rządzi. Tylko... po co? O ile mieli w głębokim poważaniu samego Cygana, to ktoś mógł tam pomyśleć o kibicach. Temidzie dupy by nie urwało, gdyby upomniała się o Kosteckiego 1 lipca...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
To, że jest winny to jasne. To że w państwie prawa musi pójść kiblować to też jasne, i tak powinno być! Ale, z tego co wiem to była jakieś tam ustalenie obrony z prokuraturą, że dopiero po walce go przymkną.

I na tym polega cały myk, więc przestańcie tu wyjeżdżać z oczywistościami że powinien siedzieć, bo to każdy łoś wie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co pod takie spodenki nałożyć?

Następny temat

Ochraniacz (szczęka)

WHEY premium