SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawid Cnota - it's time to grow - offseason

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 304177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
no to zdrowiej i byle cię tak długo nie trzymało jak mnie;/
a treningi w takim okresie cieżko robić na 100%

ciekawy jestem planów startowych, ale bardziej wiosna czy jesień? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tymi chorobami to masakra. Ja od 3 dni na antybiotyku :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ja na szczescie nie dostałem niby coś lepiej, bo jedynie zostało to ze gardło po nocy boli przez te flegme co spływa do gardła
jedynie co nadal trzyma to zamulenie, z rana pozbierać sie to jakaś masrka, dawno tak nie miałem, mało sił i chęci, szybciej się męczę ale mam nadzieje ze to też czasowe i minie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
Odkopałem swoje wyniki badań, gdy przygotowywałem się do swoich pierwszych startów, teraz takiego poziomu teścia bym nie chciał mieć Jak widać redu daje mocno w pysk - tesć spada, niedoczynność itp.

No, ale za to o taki HDL to teraz bym prosił

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Czyli z którego roku te badania? Natural ? :O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
2018r i z takimi badaniami zaliczylem caly swoj sezon wiosenny i polowe jesiennego. Sily, energii, checi do zycia brak, ale tyralem jak wol, w zaparte, bo myslalem, ze przeciez sa tez osoby co startuja naturalnie teraz sie smieje z tego myslenia, ale przynajmniej udowodnilem sobie, ze jal sie mocno wierzy to mozna

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Chcieć to znaczy móc ;) bez urazy ale w jednym momencie pokazałeś głupotę a zarazem zawziętość i determinację do tego sportu !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
domino1664
Chcieć to znaczy móc ;) bez urazy ale w jednym momencie pokazałeś głupotę a zarazem zawziętość i determinację do tego sportu !!


Czy ja wiem czy głupotę. Widziałem na konkurencyjnym dziennik kolegi, niech wrzuci fotyu z tamtego okresu i z tego, to wszystkim kopara opadnie i się nie podniesie. Wracając, wiesz ile jest takich osób? Odpal YT a tam sami naturale WK choćby i Owca co robi lepszy progres niż nie jeden na bombie, je jakiś śmietnik. Odpal instagram, fejsbuka i masz tam Mikołaja Żeglińskiego i jego podopiecznych pocięty, nabity spizgany tak, że ewidentnie widać po kształcie mięśni, że coś leci, struga naturala. Jak nie ogarniasz to wierzysz w to, że każdy może i sam próbujesz :D
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
A w sumie mnie to nakręcało, bo skoro na 27 startujących w debiutach bylem 4 i to jako natural i wtedy na backstagu poznalem realia, ze kazdy bije to jaralo mnie to, ze udalo mi sie wywalczyc taka pozycje, wiec za ciosem lecialem dalej i Mistrzostwa Slaska juniorow i 1 miejsce, to dalej i dalej i sie udawalo :D i wtedy nie myslalem jak sie czuje, ze ledwo zyje, tylko chcialem wiecej i wiecej
2

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
na zatoki to poelcam eferdyne (tussipect) odpalic 3x p o2 tabsy i da się żyć :). Co do badań - kurde, sam jestem obecnie na redu jak natty - ciekawe ile tego teścia u mnei zostało - jak to poniedziałku mnie nie rozłoży jakieś choróbstwo to robie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drobne rady przed pierwszymi zawodami

Następny temat

Start Mens Physique 2019

WHEY premium