SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Data Ważności pytanie do Sonbatego ??

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 232 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10905
Witam
Mam takie pytanie ,posiadam białko vitalmaxa protein 63,ale straciło one juz swoja wazność 25.11.05r czy nadaje sie ono jeszce do spożywania czy niestraciło swoich ważnosci smak jest nadal taki sam ??
Dzięki za odpowiedź ??

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Minimum rok po terminie odżywka białkowa nie traci nic ze swoich właściwości, więc możesz ją spokojnie brać.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 86
Mam pytanie kupowałem jakieś 6 miesięcy temu 2 puchy
Animal Cuts i puszke M Stak i Staka2. Chciałbym sie dowiedzieć jak odczytać date ważności na spodzie opakowania bo już nie wiem.
Czy rok jest z lewej strony czy z prawej.
Dla przykładu 161422.EXP.06/28/11 na drugim opakowaniu 07/10/11 może to banalne pytanie ale jeśli rok jest z lewej to znaczyłoby że są po terminie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10702
dzień/miesiąc/rok, a i odświeżyłeś stary temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 86
Chyba nie przeczytałeś tego uważnie na jednej puszce jest napisane 07/10/11 ok ale na drugiej 06/28/11 więc wytłumacz mi to 06-dzień?
28- miesiąc? 11=rok? no coś tu nie gra tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Pierwsza to miesiąc, druga dzień a trzecia rok.
Akurat odżywki Universala mają bardzo długą datę (nawet do 5 lat), więc gdyby jedna z Twoich miała mieć ważność do 2006 roku to musiałaby być wyprodukowana na początku wieku a mało prawdopodobne żeby się gdzieś uchowała przez tyle lat.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 86
Dziękuje za konkretną odpowiedź.
Teraz chociaż wiem że wszystko jest ok ,na początku myslałem że są po terminie ,ale teraz siedze w Szwecji i tu kupiłem znowu M Staka i Animal Pak i tu również były dziwne daty ,dlatego nie wiedziałem już co o tym myśleć.Dobrze że nie wyrzuciłem poprzednich puszek.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
może mi ktoś pomóc mam kreatynę firmy BioTech USA i nie wiem do kiedy jest na niej termin ważności jest EXP../.. jest miesiąc i rok ale które to które zazwyczaj jest dzien/miesiac/rok a na niej jest tylko miesiąc i rok ale które jest pierwsze???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
wpisz te liczy tutaj.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
#162811/EXP08/11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
lokurva faktycznie zamotane.

wydaje mi sie, ze wyprodukowane w 2008 a wazne do 2011.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrać - MASA !!

Następny temat

BIotech USA

WHEY premium