SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Darecki walczy z masą!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Hubert81 z działu Dzienniki treningowe dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 431
Siemanko!

Na imie mi Darek i jestem gruby, tak tak zdaje sobie z tego sprawe.
Po 3 latach przerwy spowodowanej kontuzja, potem dosc dziwnym samopoczuciem i ogolnym brakiem motywacji wracam do powaznego cwiczenia. Fakt bycia endo mi w tym nie pomogl.
W okresie ostatnich 3 lat zapuscilem sie(to malo powiedziane).
Przychodzily okresy cwiczenia potem znow kontuzja dawala o sobie znac i tak wlasnie sie tu znalazlem.
Sledze SFD jeszcze od czasow gimbazjum choc mam pewnosc, ze wiele rzeczy przeoczylem wiec bede wdzieczny za rady i pomoc, aktualnie jestem 3 dzien na IF, okno 18/6, zaczynalem od 20/4, ale mimo wszystko lubie miec komfort psychiczny, ze zjadlem przed treningiem.
jest to akrualnie 2-gi tydzien treningu pod koniec Grudnia startowalem z waga 113, ale jedzac rozsadnie jakos sie udalo troche zrzucic


Miche trzymam, nie jem smieci czasami lekko podbije jakims smietnikiem wegle bo mam z nimi problem, ale i tak staram sie wybrac mniejsze zlo miedzy nimi.

Trening standardowo jedna duza i jedna mala partia 3x w tyg. Lubie taki trening nie mam ochoty wydziwiac poki co, czuje dosc dobrze cialo, ostatnie 2 tygodnie to byla metoda prob i bledow, ale mysle, ze juz jest dobrze.

Dlaczego zakladam ten dziennik?
Bo licze na pomoc, nikt nie jest nieomylny a zwlaszcza amator jakim z cala pewnoscia jestem. Mam nadziej, ze ludzie chetnie podziela sie doswiadczeniem i wiedza(co wiele razy bylo juz widac).


Trening:

Klatka+Biceps

Hantle, skos góra, 10-6, 4 serie.
Hantle, plaska, 10-6, 3 serie.
Rozpietki skos gora, 10-6, 3 serie.
Unoszenie ciezaru w przod z dociskiem, 3 serie max. ilosc.
Sciaganie linek, 15-10, 3 serie.

Hantel stojac z supinacja, 12-6, 3 serie.
Modlitewnik wasko, 10-6, 3 serie.
Hantel z podporem siedzac, 12-8 3, serie.
Mlotki stojac, 12-8, 3 serie.

Nogi+Barki

Wyprosty na maszynie, 10-6, 3 serie.
Uginanie lezac na maszynie, 10-6, 3 serie.
Przysiady ze sztanga na barkach, 6-2, 3 serie.
Wypychanie ciezaru na suwnicy, 10-6, 3 serie.

Wyciskanie handli siedzac, 10-6, 3 serie.
Wznosy hantlem w bok, 12-8, 3 serie.
Unoszenie w przod, 12-8, 3 serie.
Wznosy sztangi do brody, 3-4 serie, max ilosc.

Plecy+Triceps

Podciaganie do klatki, 3 serie, max ilosc.
Martwy ciag, 8-4, 3-4 serie.
Sciaganie wasko do brzucha, 10-6, 3 serie.
Sciaganie z wyciagu za glowe, 12-8, 3 serie.
Sciaganie szeroko do brzucha, 10-6, 3 serie.

Wyciskanie francuskie, 12-6, 3 serie.
Sciaganie z wyciagu- prosty gryf nachwytem, 15-10, 3 serie.
Sciaganie z wyciagu- prosty gryf podchwytem, 15-10, 3 serie.
Wyciskanie hantla zza glowy oburacz, 3 serie, max ilosc.

Brzuch 2x w tyg.

Tyle jesli chodzi o trening.

Micha

Codziennie delikatnie sie zmienia, trzymam sie bilansu 2k kcal, i tak ciezko mi to jesc, wiem, ze malo, ale dobrze sie czuje na takiej ilosci, duzo energii, treningi sa dobre wiec trzymam.
Dojdzie jeszcze bialko w suplementacji, poki co troche nizej. ;)
Okazjonalnie C4 extreme, no i kreatynka juz do mnie jedzie.
Oczywiscie witaminy, omegi etc. wszystko tak jak jest zapisane w wielkiej ksiedze doprowadzania swojego tylka do ladu.


To chyba tyle poki co. Mam nadzieje, ze uda mi sie codziennie cos wrzucic, zdjecia tez wpadna tylko musze je najpierw zrobic.


Zmieniony przez - DareckiNaMasie w dniu 2014-03-06 00:26:10




Zmieniony przez - DareckiNaMasie w dniu 2014-03-06 00:28:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 431
Siemanko!

Dzisiaj troche leniwy dzien, ale i tak troche ruchu wpadlo.

Micha trzymana, jestem wlasnie po pierwszym posilku, dzisiaj jakos ciezko bylo wytrzymac do 16, z tego wzgledu w dni nietreningowe bedzie 2100kcal, w dni treningowe 2400kcal, glownie bede podbijal weglami, bo czuje jednak brak sil ktorego nie bylo na poczatku.
Mam pytanie co do tluszczy jako, ze wydaja mi sie dosc zdrowe to czy robi to tak ogromna roznice, ze jem ich ok 0,8 na kg?

Staram sie trzymac w dnt B:2/W:1,5/T:0,8
a w dt B:2/W2,5/T:0,8

Co o tym myslicie?






Zmieniony przez - DareckiNaMasie w dniu 2014-03-06 18:59:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening -nabranie masy mięśniowej a chudniecie

Następny temat

MuscleGrow - W drodze do upragnionej formy 2014's

WHEY premium