SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dania Świąteczne

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 12 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 571
Siemanko

Zbliża się Boże Narodzenie, a wraz z nim Wigilia i kilka dni wyżerki :)

W domu mam standardowo:
- sałatkę jeżynową
- śledzie ( olej, śmietana)
- smażone rybki
- ryba po grecku
- kapusta wigilijna
- pierogi
- ziemniaki + lniany
- różne dania z jajek
+ słodkości których nie znam i nie tykam.

Chciałbym zaskoczyć rodzinkę czymś nowym. Myślę że wiele osób szuka czegoś na święta i temat się rozwinie dość ciekawie.
3
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
uszka z barszczem na poczatek, potem druga porcja barszczu i wkladam pierogi z kapusta i grzybami, rodzina mi na to pozwala :) nastepnie przysmak rodzinny kapelusze prawdziwkow w panierce oraz przysmak tesciow groch z kapusta i grzybami zapiekany na patelni z kminkiem, po tym lecimy dalej czyli filet z dorsza, zawsze jest inna ryba bo nikt nie lubi karpia i na dobitke kutia oraz blok czekoladowy, czasem w miedzy czasie wrzuce pieroga z bryndza K.O


Zmieniony przez - duckland w dniu 2015-12-13 21:44:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24200 Napisanych postów 67936 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537288
W kolejnosci zupa rybna, karp/pierogi/karp/pierogi/karp/pierogi, potem skosztowanie roznosci ->sledzie, kapusta z grzybami, dobicie karpiem i pierogami. Potem slodkosci oczywiscie Makowiec.

Nie szukam nowych smakow, tradycyjnie, duzo i off od michy na te dni swiateczne

Wesolych swiat!!
1

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94125 Napisanych postów 363957 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667668
fajny temat ogólnie
dla mnie to kapusta z grochem i pierogi odsmażone ew barszczyk z uszkami i więcej do szczęścia nie potrzeba.
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94125 Napisanych postów 363957 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667668
zapomniałem o słodkich rzeczach makowiec,sernik,jabłecznik,keks i żelki
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1119 Napisanych postów 3768 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68328
Barszcz na zakwasie z uszkami, karp w nieprzyzwoitych ilościach, pierogi z kapustą i ruskie, sałatka jarzynowa z domowym majonezem, makowiec, ale nie tradycyjny, tylko "japoński" z tartymi jabłkami i skórką pomarańczową, a na pierwszy czy drugi dzień Świąt na obiad może ozór wołowy w sosie chrzanowym (jeśli ktoś nie jadł, polecam - tania i smaczna odmiana wołowiny)...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Sernik ommm, karpik zdecydowanie ; ) Żelki i galaretki jestem na taK! :) Kapusta z grzybami i lampka wina ; ) mhmmmm
2

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Polecam je śli chodzi o nowości na stole rafaelo z mojego bloga :) Pycha :)
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Poza tym co wymienione u mnie tradycujnie jeden z deserow to kisiel wisniowy z wisni z rodzinnego sadu, i robiony domowo z maka ziemniaczana (chyba) nic zaskakujacego ale tradycyjnego owszem
Pozatym tak sie sklada ze cala rodzina nie jada karpia, jestesmy z na morza wiec sa dorsze, po grecku i w zalewie octowo pomidorowej (mega) , sledzie na kilka sposobow np po sultansku, w smietanie, w oleju z pieprzem ziolowym, u zony natomiast sledz japonski, kutia albo kluski z makiem
2

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1119 Napisanych postów 3768 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68328
Domowe śledzie w zalewie octowo-pomidorowej - bardzo apetycznie brzmi, muszę spróbować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Kluski z makiem, nie jadłam - ja kto się jada z jakimś sosem? Na słodko/ kwaśno/ ostro ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
M-ka
Domowe śledzie w zalewie octowo-pomidorowej - bardzo apetycznie brzmi, muszę spróbować.

Dorsze uprzednio smazone w panierce, trzeba zrobic chociaz dzien przed zeby ryba skruszala, mega danie, ale ze wszystkich jakie w zyciu jadlem tylko werscja cioci Marysi smakuje tak jak trzeba

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Kurak,świnka,jajeczka,warzywka=WYNALAZEK ;-P

Następny temat

Pasztecik wołowy z biała fasola i suszona śliwka :-) By Kendi

WHEY premium