SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Damian_619-Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 432343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
to Burdzy jednak do Birmingham nie pojechał? wiadomo dlaczego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
A tego to nie wiem ale jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
waolwiak faktycznie sporo lepszy od Piekarza?

Daamina ja wiem po sobie ze odpczynek dla nog wmoim wypadku jest najwanzijeszy, inaczej nawt jakby nie byy dociete to ne wyjda,a troche je spinam przy pozowaniu tlyo i od rauz czuje zmeczone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470107
Ogladajac fotki (wiem ze to nie to samo co live) wolniak lepszy od Krzyśka, strasznie płasko wyglądał Piekarz i nie robił takiego wow jak ma fotkach z insta (tak wiadomo, perspekrywa, filtry etc) ale w przypadku wolniaka jest na odwrot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Szczerze na scenie ich nie widziałem bo zapomniałem oglądać Ale z tego co widziałem Wolniaka na backstage to chłopak sporych rozmiarów I gabarytowo lepszy od Piekarza. Bo jak stali przed wejsciem na scene do Wolniak na pierwszy rzut oka zjadał gabarytowo Krzyśka.
Trzeba też pamiętać,że Wolniak jest od Głuchowskiego więc zawsze będzie miał ciut lepiej

Z nogami to wiadomo,ja po 8h pracy też mam takie obolałe i opuchnięte że masakra a jak sobię odpoczywam w domu to wyglądaja dobrze.

PS. Jeszcze co do organizacji NAC-nagrody. Za 1 miejsce duzy puchar i całkiem sporo nagród z Olimpu-pucha izolatu,witaminy,aakg,coś pewnie z Biogenixa itp. Więc tutaj organizator się postarał
No i backstage-spora hala więc miejsca na prawdę duzo,jedynie później zrobiło się trochę duszno przez sporą ilość osób ale tak to było git


Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2018-05-13 09:13:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
jak na moje oko Twoja sylwetka zmieniła się na duży plus, odkąd razem stanęliśmy na scenie ! bardzo ładnie, szkoda że ten jeden miesiąc w plecy poszło... 200zł tu i tam.. masakra te wpisowe ... no i podział wzrostowy hmm to chyba nie dla nas, bo mamy za mało mięsa xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870183
Jezu... choćbyś wyssedł w formie Bomerta, to przeskoczyłbyś max 2 miejsca może, finał i tak poza zwsięgiem. Zobacz na rozmiar top 3. To nie Twoja kategoria zupełnie na ten moment.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Tylko tak gdybałem ale dobra koniec tematu....

Dzisiaj tak jak pisałem trening nóg,micha luźna a od jutra powrót do normalności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
PODSUMOWANIE SEZONU 2018

Dobra czas krótko podsumować sezon 2018...

Udało mi się zaliczyć trzy starty:
MP WBBF-5 miejsce
MP PCA-4-6 miejsce
MP NAC-7-8 miejsce

Po sezonie 2017 gdzie udało mi się zdobyć 5 miejsce na MP IFBB w klasyku do 171cm zdecydowałem,że spróbuje sił w innych federacjach. Chciałem po prostu odskoczni od IFBB,chciałem czegoś nowego.
Czy to była dobra decyzja czy zła ? Tego tak na prawdę nie jestem w stanie powiedzieć. Owszem w IFBB mogłem powalczyć w tym klasyku ale ja chce progresować a nie stać w miejscu. A zbijanie do klasyka jakoś mi się nie widziało
Po drugie-bany w IFBB,kara startowa to tam pikuś ale finansowa to już zbytnio nie ciekawa.

Owszem w innych federacjach jest słabszy poziom (nie w każdych),są dziwne kategorie ale to też dało mi do myślenia,że żeby się liczyć w tych kategoriach muszę dołożyć sporo mięsa i to mnie napędza do dalszej pracy,że jest jeszcze sporo do osiągnięcia.
Bo na tym polega kulturystyka żeby caly czas progresować a nie stać w miejscu I tak jak to powiedział Dave w ostatnim filmiku z Karolem Milewskim że na początku zmieniając kategorię czasami tak po prostu jest że zajmujemy niskie lokaty ale to nie oznacza że mamy się załamać i przestać dążyć do swojego celu...

W planach miałem jeszcze starty na :
MP i Debiutach WPF oraz MP NABBA/WFF

Jednak czasami trzeba chłodno myśleć i sobie wszystko przekalkulować, stwierdziliśmy z Przemkiem że to mija się z celem i trzeba odpuścić.

Plany na rok 2018/2019/2020

Teraz na pewno do końca roku polecimy grubo z masą bo do roboty jest sporo Gdzieś po drodze pewnie wpadną jakieś mini cut'y. Na początku 2019 wpadnie na pewno lekkie redu żeby do maja jakoś wyglądać na własnym weselu

Starty ? Na 70-80% odpuszczam jednakże nie wykluczam startów na jesień 2019 ale od tego jest zależne wiele kwestii a głownie tu chodzi o finanse.


Masa

Aktualnie ten tydzień mam lekkie roztrenowanie,wlecą pewnie 2-3x treningi FBW, dieta taka jak przed BPS.

DT:
B-275g
WW-240g
T-40 (tutaj lekko podnieśliśmy)

DNT:
B-275g
WW-50g
T-55

Od soboty/niedzieli już ruszam ostro z masą Wiadomo nad wszystkim będzie czuwał nadal mój trener czyli Przemek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Sroda-16.05 Roztrenowanie

Dzień całkiem spoko bo moje urodziny
Waga z rana spadkowa bo 81,3kg gdzie w poniedziałek było ok.83kg. Myślę,że mase rozpocznę z waga 80-81kg.
Oczywiście po pracy wpadł trening,później sporo latania i tak dzień zleciał.

Jutro off od siłki,w piątek lub sobotę zrobie jeszcze jeden trening FBW i od niedzieli/.poniedziałku ruszam z konkretną masą.
Dzisiaj także wrzuciłem do ,,suplementacji" suple masowe więc z tygodnia na tydzień powinno być lepiej.
Cardio leci nadal 20-30min po treningu.


DIETA

1 B-55g, T-25g
3-4. B-55g, T-5g, WW-50g
Po treningu: B-55g, WW-90g

Wreszcie wpadają omlety z polewą z serka wiejskiego i twarogu czyli to co uwielbiam

TRENING

FBW

2cw po 3s na klatę (10-15p)
2cw po 3s na plecy
4cw po 2s na barki
4ćw po 2s na łapy


Cwiczenia dobierałem jakie chciałem,trening zrobiony na luzie,wszystkie cwiczenia z zapasem.

SUPLEMENTACJA

WPC-braki w diecie
Witaminy
BCAA-popijam podczas treningu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paweł Roszkowski - Przygotowania na 2017!

Następny temat

Justyna Lipicka-Fitness Sylwetkowe 2017

WHEY premium