SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Damian_619-Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 432278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
a no właśnie, u Ciebie takie 12tyg czystej miski to coś zupełnie normalnego, a niektórzy 4 tyg pojadą czysto i to już jest dla nich wielki wyczyn i jacy to oni są pokrzywdzeni, ale ja mam podobnie, więc nie będę gadał chociaż jak wiem, że trzeba przetrzymać czysto to trzymam i w zasadzie to może na przestrzeni półtora roku co z Przemkiem pracuję może z raz/dwa zjadłem coś bez jego pozowolenia, ale to i tak nie był jakiś cheat gruby tylko słodka bułka/baton
za to nie raz pojechałem za grubo z cheatem, który planowo miał być lajtowy

nie, ja normalnie zawsze lecę 5 posiłków planowo, a potem ten oszukany jako ostatni na sam wieczór, trening przeważnie po 4 posiłkach, 5 potreningowy standardowo ww+b i za jakieś 1-2h cheat w zależności od sytuacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
A no o to mi chodziło Bo chciałem pytać w Twoim dzienniku jak rozplanowujesz dzień treningowy jak masz cheat'a. Ja będę robił podobnie
A na drugi dzień normalnie lecisz na trening po 1 posiłku ?

Wiesz dla mnie trzymanie ustalonej michy to nic trudnego,lubię bawić się w kuchni,sprawia mi to przyjemność i moje posiłki są mega smaczne
I to zazwyczaj osoby które nie są na diecie zazdroszczą mi michy (gdy jem w pracy lub gdy siedzę u mojej narzeczonej w domu-bo jeszcze nie mieszkamy razem)
A moja narzeczona która nie ma ustalonej diety często mnie prosi żeby jej zrobił posiłki bo jak ona to mówi- ,,Ty to zawsze robisz takieeee dobre "

Mam znajomą co trzyma niby michę (je jogurty naturalne,7zbóż itp) i w nagrodę za trzymanie diety co tydzień robi sobie cheat'a....Masakra.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
rzadko kiedy po pierwszym posiłku przeważnie wieczorem, ale to dlatego, że ja cheata daję zawsze w piątek/sobotę, a sobota/niedziela mam zajęcia na uczelni, więc nie ma jak tego treningu rano zrobić

wiesz co dla mnie nawet kura z ryżem jest naprawdę bardzo smaczna i teraz nie przesadzam, mi praktycznie wszystko smakuje
no ale nic mi nie zastąpi smaku czekolady Oreo, albo jakiś konkretnych lodów czy Kinder Bueno
a ostatnio jak jadłem pankejka to już orgazm dla kubków smakowych dosłownie - nadzienie z nutelli, do tego mm'sy, pokruszone ciastka oreo, polewa z sosu krówkowego, jakaś posypka i do tego lody, no tego smaku nic nie przebije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
otoż to u mnie też sucha kura z ryżem wchodzi nawet na masie
a wczoraj sobie np wieczorem zjadlem kanapkę z pasztetem i ogorkiem kiszonym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
No u mnie najlepiej wchodzą omlety-akurat po nich nie mam żadnych problemów żołądkowych ani nic Więc lecą u mnie dosyć często

Micha z dzisiaj,jeszcze DNT a jutro już lecimy

Omlet z mąki owsianej a polewa (serek wiejski+WPC+kakao) a na to syrop 0 z AN-mega dobry i mega szybko się kończy


Omlet z białej fasoli,otrębów,mąki owsianej,marchwi oraz rabarbaru. Z polewą z serka wiejskiego,wpc i kakao.


Sernik waniliowy (twaróg chudy,budyń waniliowy x2,jogurt naturalny,2 jajka,słodzik)




Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2017-04-30 19:19:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Poniedziałek-01.05 Masa tydzień 1

Więc masę czas zacząć Większość siłowni dzisiaj jest zamknięta ale akurat Smart Gym było otwarte więc umówiłem się tam z Tomkiem. Na miejscu jeszcze czekał jeden kumpel i z 30 minutowym opóźnieniem (problemy z płatnością konta) zaczeliśmy trening. Na start poszły barki+dwójki bo akurat Tomkowi pasowało.

Co do planu-2xklatka (ciężko i lekko),w bazowych ćwiczeniach Rampa 12+regresy. Ale o planie będę pisał na bieżąco. Ogólnie będę się starał lecieć cały czas tym samym schematem ale czasami jak wypadną takie treningi z kumplami na publiku to lekko zmieniam plan Po każdym treningu kręce 20min cardio.

Forma po treningu. Na siłce widział mnie jeden kumpel i jego komentarz-że jestem mega nabity i docięty No czwórki nadal całe pociachane


Jutro jeszcze nie wiem co będę trenował i gdzie. Bo w planach jest cheat ale dokładnie nie wiem kiedy czy jutro lub w czwartek W czwartek mamy z moją 4-latka razem i było by co świętować

Dieta

1. Omlet owsiany z polewą (serek wiejski,WPC,banan)

TRENING

2. Płatki kukurydziane z WPC, Wafle ryzowe, Ananas, WPC w shocie

3.Ryż,Ananas,Kurczak

4. Naleśniki z nadzieniem (budyń,jabłko) + Kurczak z warzywami

5.Ziemniaki,Kurczak + Wafle ryzowe z masłem orzechowym

6. Tatar wołowy + coś z tłuszczy żeby makro się zgadzało


Trening

BARKI + DWÓJKI

1. Wyciskanie z klatki siedząc RAMPA 12 + 2 serie regresu
2. Wyciskanie hantli 12/12/15/20
3. Unoszenie hantla jednorącz w bok 4x12
4a. Unoszenie hantli w bok 3x12
4b. Unoszenie sztangi w przód 3x15
5.Unoszenie hantli w opadzie tułowia 4x12-15

6. MCNPN z hantlami 12/12/12/15/20
7a. Uginanie leżąc 4x12
7b. Uginanie stojąć jednonóż 4x15

Wyciskanie zrobiliśmy na smithcie i weszło mega. Kurde musze szybko zakupić tą suwnice smitha do mnie na siłkę żeby na tym robić wyciskanie.
Później hantle ale tutaj miałem problem z dobraniem ciężaru,wiadomo pierwszy trening.
Reszta to już pompka i barki płoneły a przed treningiem poszło sól himalajska+AAKG od Tomka.

Dwójki już robiłem sam bo Tomek nie może robić nóg (kontuzja kolana).MCNPN pierwsze trzy serie robiłem 40-stkami bo większych nie było
Uginania zrobiłem osobno ponieważ maszyna do uginania leżąc jest do góry a stojąc na dole.



Suplementacja


Whey Protein Concenrate (FitWhey)-według braków w diecie
Vit&Min-2 kaps
BCAA-20g popijam podczas treningu
Greens&Juice-10g





Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2017-05-01 19:43:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Wtorek-02.05 Masa tydzień 1

Wypiski nie chciało mi się dawać wczoraj bo byłem zajęty jedzeniem więc daję dzisiaj i zaraz lecę pompować klatkę+triceps

Wczoraj z rana zrobiłem zakupy,zwiedziłem chyba wszystkie sklepy jakie spotkałem po drodze W Pepco zakupiłem sobie patelnie do naleśników i dzisiaj z rana już wleciały naleśnikory Do tego kupiłem różności co były w promocji (mięcho,nabiał,warzywka itp)

Kupiłem sobie też ,,Lody jak dawniej" Braci Koral o smaku masła orzechowego ale leżą w zamrażalce i czekają na kiedyś


Po treningu wpadł cheat. Czy duży to nie wiem,ja się najadłem i mam spokój na kolejny tydzień
Wpadło:
-Krokiety (2szt)
-pizza 40cm (nie zjadłem całej bo jedliśmy z moją i kawałek zjadł mój brat)
-czekolada kokosowa
-jakaś milka+4 kawałki Wedlowskiej czekolady
-trochę Michałków
-biały Snickers (akurat wszystko co w białej czekoladzie to uwielbiam )
-parę kawałków ciasta

Jak widać wszystkiego po trochu ale nie było tego aż tak dużo jak się wydaje

Tutaj hybryda którą pospawał mi kumpel,teraz tylko pomalować i można katować plecy Ma dwie funkcje-uchwyt do półsztangi (coś w stylu uchwytu do T-Bar'a) i uchwyt do wyciągu górnego/dolnego



Dieta

1. Jajecznica + Twaróg z masłem orzechowym

2. Omlet z białej fasoli,owsianych,jabłko,ananas z nadzieniem (budyń,serek wiejski,jabłko)


3 Omlet z ciecierzycy + Kurak z warzywami


TRENING

4. Płatki kukurydziane z WPC, Wafle ryzowe z kurczakiem , Ananas

Cheat


Trening

PLECY + BRZUCH

1. MC RAMPA 12 + 2 serie regresu
2. Podciąganie na drążku wąski neutral 5x max
3. Wiosłowanie nachwytem 4x12
4a. Wiosło półsztangą (chwytem wąskim) 4x12
4b. Sciąganie na wyciągu górnym (chwyt neutralny) 4x15

5. Spięcia z linką wyciągu górnego 5x
6a. Unoszenie nóg w zwisie 3x
6b. Przyciąganie nóg do brzuch z dopiętą linką wyciągu dolnego 3x

Ojj czuję, że plecy zaliczą spory progres bo trening mega
W MC troszkę słabo z kondycją w takiej rampie,ale poszło 130kgx12 i później regres 120kg i 110kg. W podciąganiu 2s poszły z ciężarem własnego ciała a później już dokładałem do pasa.
W reszcie ćwiczeń mogłem sobie wybrać rodzaj wiosła i ściągania-wybrałem te które mi najbardziej wchodzą i czuję.
Dzisiaj plecy całe obolałe więc trening był dobry

Suplementacja

Whey Protein Concenrate (FitWhey)-według braków w diecie
Vit&Min-2 kaps
BCAA-20g popijam podczas treningu
Greens&Juice-10g


Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2017-05-03 10:01:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Sroda-03.05 Masa tydzień 1

Dzień wolny więc na trening wybrałem się z rana,jak to po czicie pompka była elegancka A nabicie to już w ogóle kosmos

Sorki za jakość ale robiona starym fonem

Jutro do pracy na 1 zmianę i off od siłki więc kcal sporo mniej ale odpoczynek mi się przyda bo dwójki mam do dzisiaj obolałe
W piątek pyknę klatkę i biceps a w sobotę czwórki


W ,,Dino" znalazłem fajną wodę niegazowaną o smaku truskawkowym. Makro idealne,0 WW





Dieta

1. Naleśniki z mąki owsianej z nadzieniem z twarogu,serka wiejskiego


TRENING

2. Płatki kukurydziane,Płatki jaglane,WPC + Ananas + Kurczak

3 Naleśniki z mąki owsianej z nadzieniem z kurczaka,warzyw


4. Omlet owsiany

5. Makaron,Kurczak smażony na smalcu

6. Mięso z ud kurczaka smażone na smalcu i boczku+warzywa

Trening

KLATA CIĘŻKO + TRICEPS

1. WL RAMPA 12 + 2 serie regresu
2. Hantle skos 12/12/12/15/20
3. Chest dips 4x12

4. Wyciskanie wąsko RAMPA 12 + 2 serie regresu
5. Wyciskanie francuzkie leżąc 12/12/15/20
6. Prostowanie z liną wyc. górnego 4x12

W WL poszło nawet,nawet bo 90kgx6 później regres na 80kg i 75kg,w hantlach dałem ciut za duży ciężar więc będę musiał na kolejnym trening trochę zmniejszyć. Dipsy już dobiły moją klatkę.
Wyciskanie wąsko jak zawsze ciężko,lubię robić to ćwiczenie na suwnicy smitha ale musze poczekać aż będę ją miał u siebie. Dzisiaj poszło tylko 60kgx9.
Francuz też średnio bo tutaj też dałem trochę za duży ciężar. Niestety takie uroki pierwszych treningów Prostowanie linek to juz typowa pompka.


Suplementacja

Whey Protein Concenrate (FitWhey)-według braków w diecie
Vit&Min-2 kaps
BCAA-20g popijam podczas treningu
Greens&Juice-10g



Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2017-05-03 18:41:31

Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2017-05-03 18:42:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
W WL masz rampe12 to czemu tylko x6 w ostatniej, źle ciezar dobrany czy błąd w wypisce? Te regresy muszą byc ciezkie skoro schodzisz tylko 5-10kg z najwiekszego ciezaru w danym boju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21508 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870146
No jw, bez sensu zacząłeś. Cofnij się na następnym treningu na jakieś 75kg w głównej serii. I w regresach odejmuj po q0% ciężaru z głównej serii.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paweł Roszkowski - Przygotowania na 2017!

Następny temat

Justyna Lipicka-Fitness Sylwetkowe 2017

WHEY premium