SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Damian_619-Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 429002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
To właśnie to tez napisałem wyżej tylko kwestia tego jak ta max seria wygalda ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Tyle ze to nie zawsze ma sens walenie do odciny itp. Nie kazfy bedzie robił progres na takim treningu. Duzo osob daje rade ale u czesci sprawdza sie lepiej zapas i stala progresja przez to. Zachowujac rpe 9 jestes w stanie lepiej progresowac z tygodnia na tydzien. I w kazdej serii zachowujesz taki sam ciezar i celujesz w ta sama ilosc powtorzen wiec tu duzo pdgrywa kwestia przerw miedzy seriami. To jest calkiem inny typ treningu ja trenuje podobnie i bardzo fajnie mi sie sprawdzil ten typ treningu na masie w zeszlym roku Gdzie na prio mialem dwojki i barki i w 3 miesiace roznica byla bardzo dobra. No na redukcji to jest ch** i tu oce ic nie idzie. A trenujac jak Ty Marian jestem po prostu zamordowany i ch**a mi to daje. Ciezko jest sie przestawic Damian o tym wie i trzeba ja to czasu, chlopak mimo sceptycyzmu dobrze czuje ten trening ale trzeba sie nauczyc tal trenowac i to dopiero pod koniec bloku bedzie mizna stwierdzic czy to dla niego czy nie. Na takim treningu do upadku itp leci latami pilbujac sie i wytycznych bez wiekszych wyskokow a efektu wow nie ma sCzegolnie iezeki chodzi o lapy klatke barki, wiec czemu by bie sprobowac czegos innego? Takim treningiem idzie tez dobrze doj**ac nie jest to na 100% ale tu nie o to chodzi. Sa inne profity


Zobacz np treningi wolskiego. Tam jest idealna technika i bardzo czesto zapas na 1 pow lub rpe 10 po prostu ale czyste w ch**. Najmniejszego szarpniecia i chlopak ostro progresuje. Sa momenty zeby doj**ac itp i mozna zawsze to wplatac z czasem ale trzeba spbie zrobić baze treningowa a potem dokladac/kombinowac. Samopoczucie u damiana iest w ch** lepsze z tego co mowi, czuje to co trenuje a nie jest zap******ony tak ze ledwo funkcjonuje juz w 3 tyg. Takze wszystko trzeba pod siebie dobierac. Ale na wszystko trzeba czasu i dopiero za kilka miesiecy bedzoe mozna ocenic czy faktycznie mialo to sens czy nie.


Dolozyc objetosci zawsze mozna ale nie zawsze jest sens.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-04-30 09:09:57
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21415 Napisanych postów 30695 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869172
Nie ma co spekulować. Skończy mikrocykl, zobaczymy efekty. Mi to się np zupełnie nie podoba, nawet nie sam system że 1 czy 2s są tylko na max, ale sam podział itp. No ale sam przez kilka lat nie znalazłem dobrego sposobu na łapy Damiana, dlatego daje mu teraz wolna rękę w tej kwestii. Choć mam pewne swoje spostrzeżenia, nawet po samym sobie, i jak miałbym teraz w ciemno zgadywać, to nie wróżę tu progresu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Calkiem mozliwe. Ja polecilem w kwestii treningowej inne podejscie i konsultavje z krzyskiem co on na ten temat sądzi. Damian chce sprobowac no to czemu nie. Nie ma glupich metod jezeli jakas dziala

Tak na marginesie to mam podopiecznego ktory doj**al 9 cm w udach w ciagu roku wlasnie po drastycznym obcieciu objętości gdzie nogi byly katowane w ch**. No w zyciu bym w to nie uwierzyl i sam kega sceptycznie do tego podchodzilem a jednak. Duza częstotliwość w ch** mniejsza objetosc i idzie ciagly progres. Kazdy inny


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-04-30 09:21:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21415 Napisanych postów 30695 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869172
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Tobiasz ale ty mnie w ogole chyba nie zrozumiałeś :P

ja w ogole nie neguje tego treningu i tego ze Damian probuje, bo wiadomo szuka czegoś co w koncu na niego zadziała, i też nie twierdze ze mój trening jest idealny i dla kazadego, bo nie jest
a pewno w przyszłym toku jak bedzie czas gdzie bedzie mniej czasu to spbuje takich takich treningów, tylko wąłsnie trzeba głowe przestawić ;) ale pokii co wyszedłem z załozenia ze cos tam chyba progresuje to nie kombinuje

A tak ogólnie bardziej chodziło mi o to ze dla niektórych ta seria jedna jedyna co jest na maxa( a chociaż w teroii ma byc na maxa) nie jest nawet na 90|%, ale mysli ze jest na 101% :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Aha no to faktycznie nie zrozunialem. to fakt dlatego u wielu osob rpe 8/9/10 nie dziala jak ma, bo robia rpe 5-7
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Dokładnie ^^. https://www.instagram.com/p/B_h6YAtliO-/?igshid=8mktw4a74f3a
Wledug mnie jak ktoś bazuje na tej jednej docelowej to powinna wygaldac tak xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Tak, zgadzam sie w 100 procentach.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Jedna seria na maxa to przede wszystkim partner kumający czaczę na każdym treningu, na każdej jednostce w tygodniu przed te wszystkie tygodnie. Nie tak że dzisiaj jest i OHP siedząc lecimy na maxa, on pomaga pod koniec, p***e drze za uchem... A za tydzien musisz iść s i jest tylko Grażyna z recepcji na siłce to pomocy. Do tego że stojaków ciężko wyrwać więc już... Ściągasz 5kg. Także wg mnie musisz mieć partnera treningowego, tak jak np. Wiktor cały czas ma Zuzę.
Co do reszty to się nie wypowiem, mnie teraz wkurza że ilekroć idzie mi ciut lepiej, dokładam. Itd... To zacznie znów coś boleć, to mnie tak wybija z rytmu że odechciewa się jakiegoś planu układać, pisać progresję itd. Pozostanie chyba pompowanie ala dexter Jackson
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paweł Roszkowski - Przygotowania na 2017!

Następny temat

Justyna Lipicka-Fitness Sylwetkowe 2017

Wiecej