SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Damian_619-Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 432272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
Ile +- wychodzi ci treningów tygodniowo ?

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
lebioda
Ile +- wychodzi ci treningów tygodniowo ?


Trenuję 5x w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
U mnie podobnie, czasem 6 wypadnie treningów.

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Sroda-08.03.2017- Redukcja Tydzień 6

Wczorajsza wypiska,juz mi się rano po pracy nie chciało pisac Nocki jak nocki,strasznie męczące same w sobie. A z tego co obliczyłem tydzien przed MP też bede miał nocki i może byc nieciekawie Ale damy radę

Ogólnie przygotowania idą bardzo spokojnie,dużo jem,trenuje mi się cały czas fajnie,cardio w miarę mało Tylko czasami mam spadki mocy,brak sił ale to zazwyczaj w pracy.
Niskie tłuszcze powodują że ta dieta już nie jest taka ciekawa ale jakoś się radzę



Dzisiaj off od siłki,z rana wleciała taka o to pizza na kalafiorowym spodzie.



Później:
2. Omlet na słodko z kalafiorem (owsiane,otręby,kalafior,wiórki) z polewą twarogową
3. Pieczone ziemniaki z schabem,olej lniany
4.Makaron,Wędzony kurczak,olej lniany
5.Owsiane,Jabłko,Twaróg,Smietana




Dieta

1. Omlet owsiany z jabłkeim

TRENING

2. WPC+Płatki kukurydziane, Wafle ryżowe+wędzony kurczak


3. Pieczone ziemniaki,Kurczak + Omlet owsiany

4. Makaron,Wędzony Kurczak,Olej Lniany

5. Twaróg,Wiórki

Znowu wędzony kurczak od kumpla-mega w smaku. W maju sobie kupuję maszynkę do wędzenia i będę sam sobie wędził kuraka i schabik

Trening

PLECY CIĘŻKO + KLATA LEKKO

1. Wiosło sztangą nachwyt 10/8/6/6/6 + drop 87/92/102/110/112+ drop 100/90/70 + wiosło na wyciągu 3x
2a. Drążek neutral 5x max
2b. Sztanga skos 15/12/10/10/10
3a. Wiosło hantlami leżąc 5x8
3b. Wyciskanie gilotynowe 4x15
3c. Rozpiętki 4x15




Suplementacja

WPC-według braków w diecie
Vitaminall-2 kaps do ostatniego posiłku
Omega3
BCAA-25g przed treningiem,25g przed interwałami



Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2017-03-09 20:00:38

Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2017-03-09 20:02:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
lebioda
U mnie podobnie, czasem 6 wypadnie treningów.


Ja czasami w DNT idę sobie na siłkę zrobić brzuch+łydki jeśli ich nie zrobię po danym treningu A tak to lecę według schematu Przemka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
to wiosło na wyciągu 3 serie na dobitkę na sam koniec po dropach już we wiośle sztanga czy jak to wyglądało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
erwinoos
to wiosło na wyciągu 3 serie na dobitkę na sam koniec po dropach już we wiośle sztanga czy jak to wyglądało?


To już tak na dobitkę po za planem Robię normalny dropa na sztandze a później imitację na wyciągu z 2-3x serie malutkim ciężarem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Sobota-11.03.2017- Redukcja Tydzień 6

Dobra,najpierw aktualizacja pomiarów-waga 82,7kg więc +0,7kg a w pasie nadal 75cm chociaż w ciągu tygodnia podchodziło pod 74,5cm.
Tutaj akurat na wynik mógł mieć wpływ ostatni posiłek w piątek gdzie były WW. Ale mniejsza z tym bo forma jest lepsza niż 2 tyg temu
Jedynie co mnie denerwuję,że już przy takiej wadze klatka jest płaska i widać braki w tej części,szczególnie góra klatki.
Pozowanie kuleje ale za tydzień jadę do Pana Szymańskiego i myślę że spojrzy na to fachowym okiem i poprawi co nieco


Zmiany:
-w DT ucinam 40g WW więc jest 335g (tragedii nie ma )
-3min cardio+2min interwałów więc wychodzi w dzień nóg 38min cardio a po reszcie treningów 8min cardio+15min interwałów (15s/45s)+10min cardio.



Dzisiaj tak jak pisałem trening z ekipą w Smart Gym. Przed treningiem poszły 2 miarki Pump Energizer z FA i pompka naprawdę przyjemna Co z resztą widać na zdjęciu niżej,nabicie nadal fajne. Forma już przyzwoita bo ludzie się przyglądaj na siłce jak ćwicze
O treningu niżej ale o by więcej takich


Jutro off,ładujemy akumulatory i od poniedziałku znowu lecimy na maxa bo czasu już niewiele




Dieta

1. Omlet owsiany z jabłkiem


TRENING

2. WPC+Płatki kukurydziane, Wafle ryżowe+schab + jabłko

3. Ryż curry,Schab

4. Omlet z białej fasoli i jabłka


5. Twaróg,Serek wiejski,Smietana 18%,Wiórki

W aptece kupiłem błonnik witalny bo akurat była fajna cena Będę go dodawał do omletów itp.


Trening

BARKI CIĘŻKO + ŁAPY LEKKO

-Odwrotny Butterfly 3x12-20
1. Wyciskanie hantli 10/8/6/6/6 + dropset
2a. Wyciskanie hamme 4x8
2b. Unoszenie bokiem 4x10
3a. Podciąganie drążka wyciagu dolnego do brody 3x10
3b. Face pull 3x12

4a. Prostowanie przedramienia z linką wyciągu górnego jednorącz 4x12 + od razu oburącz max powt
4b. Kickback hantlami oburącz 4x15
5a. Hammer na biceps + od razu oburącz max powt
5b. Uginanie z rączkami na bramie 4x15
6a. Modlitewnik-maszyna 2xmax
6b. Maszyna na triceps (chwyt młotkowy) 2xmax

+brzuch,łydki
+interwał


Najpierw na rozgrzewkę,tył barków na butterfly. Tego ćwiczenia nie robię u siebie i ładnie poczułem
Bareczki lekko rozgrzane więc zamiast sztangi poszły w ruch hantle i tutaj to był dobry wybór-czucie o wiele lepsze niż sztangą.
Kończyłem na 32kgx6 czyli nawet ładnie jak na moje słabe barki
Hammer+Unoszenie- no akurat hammer tej firmy chodzi świetnie,barki aż płonęły a na dobitkę poszły unoszenia z 14kg hantlami.
I na dobrą sprawę mogłem po tym zakończyć trening
Lekko dobiłem podciąganiem wzdłuż tułowia+face pull.

Łapy podzieliłem na triceps i biceps bo na siłce było sporo wiary a nie chciałem się denerwować że ktoś zajął mi stanowisko.
Niestety hammer na biceps średnio poczułem i po 2 seriach zmieniłem na hantle leżąc na ławce skośnej.
Na dobitkę zrobiłem serie łączoną na fitnesowych maszynkach Ale akurat ładnie poczułem te maszynki.


Później cardio+interwał na orbitreku i lekko brzuch+łydki na maszynkach których nie mam u siebie.


Suplementacja

WPC-według braków w diecie
Vitaminall-2 kaps do ostatniego posiłku
Omega3
BCAA-25g przed treningiem,25g przed interwałami
Pump Energizer-2 miarki przed treningiem






Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2017-03-11 21:22:14

Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2017-03-11 21:22:54

Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2017-03-11 21:24:01

Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2017-03-11 21:24:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Poniedziałek-13.03.2017- Redukcja Tydzień 7

Wczoraj całkowity off,odespałem cały tydzień,jedzonko raczej standard,nic ciekawego nie wpadło.

Dzisiaj trening z rana bo mam do pracy na 14-stą. Niby trening fajny ale już nie było tylu sił ile zawsze,w niektórych seriach spadek mocy. Najbardziej odczuwalne zmęczenie pojawia się dopiero czy cardio+interwał.

No i powoli pojawia się takim sam problem jak u Mariana,czyli problemy ze snem. Akurat z zasypianiem nie mam aż takich problemów,to jednak budze się w nocy 3-4 razy. Co odbija się później bo chodzę lekko nie wyspany.

Natomiast jeśli chodzi o głód i samopoczucie to bajka Głodu praktycznie nie odczuwam,no może czasami złapie lekkie ssanie.
Tutaj wydaję mi się,że jest to zasługa ciekawej diety bo np. mam w pracy kumpla który robi redukcje na kurczak+ryż+oliwa i gada że mu mega ciężko i cały czas podjada.
Samopoczucie tez idealne,tak jakbym się wcale nie szykował do jakiś zawodów,totalny luz.





Dieta

1. Omlet owsiano-waniliowy z jabłkiem

TRENING

2. WPC+Płatki kukurydziane, Wafle ryżowe+kurczak + jabłko

3. Omlet owsiany + Wafle+Kurczak

4. Ryż,Kurczak,Olej Lniany (5g)

5. Twaróg,Wiórki



Trening

KLATA CIĘŻKO + PLECY LEKKO

1. WL 10/8/6/6/6 + drop
2a. Hantle młotkowo skos 12/10/8/8/8
2b. Podciąganie na drążku nachwyt 5x max
3a. Hantle poziomo 4x8
3b. Wiosło na wyciągu dolnym jednorącz 4x12
3c. Ściąganie na prostych rękach 4x15

W WL nadal się utrzymuje ładna siła 105kgx6 na redukcji to jak na mnie mega wynik.
Młoty+Podciąganie też już ciężko.W podciąganiu niewiele dorzuciłem bo tylko +4,5kg ale starałem się robić w miarę technicznie.
Tri secik jak zawsze miażdży Dzisiaj dla odmiany hantle poziom-30kgx8 a później już dobiłem plecy


Suplementacja

WPC-według braków w diecie
Vitaminall-2 kaps do ostatniego posiłku
BCAA-25g przed treningiem,25g przed interwałami




Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2017-03-13 13:24:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Czwartek -16.03.2017- Redukcja Tydzień 7

Dzisiaj off od siłki,miał być 4 dzień DT ale zmiana planów,jutro pyknę sobie plecy+klatke a w sobotę może w Smart GYM barki+łapy.

W wtorek poszły łapy+barki a wczoraj czwórki+dwójki. No wczorajszy trening bardzo dobry,wszędzie lekko dołożyłem i nogi zajechane

Zdjęcia nóg z dzisiaj zrobione o tak,lipnym aparatem więc jakoś słaba ale coś zaczyna się dziać




Omlet z dzisiaj-owsiane+cukinia+marchew+jajka+twaróg a jako polewa twaróg+kakao Reszta posiłków w trakcie


Prawdopodobnie umówię się do fizjoterapeuty ale musze znaleść jakiegoś ogarniętego. Bo szczerze nigdy nie byłem a chciałbym żeby mnie zobaczyć i ocenił jak to wygląda od jego strony+ zrobił parę zabiegów (rozbijanie punktów spustowych czy drenaż limfatyczny)
A takie coś na pewno pomoże mojej sylwetce i może da jakieś perspektywy na lepszy progres w przyszłości


Dieta

1. Omlet owsiano-waniliowy z jabłkiem i bananem

TRENING

2. Banan,Jabłko, Wafle ryzowe+kurczak, Płątki kukurydziane

3. Ryż+Twaróg+Jabłko- wersja na słodko , Ryż+Kurczak+Olej Lniany

4. Ryż,Kurczak,Olej Lniany (5g)

5. Twaróg,Żółtka


Trening

CZWÓRKI CIĘŻKO + DWÓJKI LEKKO

1. Wykroki ze sztangą 10/8/6/6/6 + dropset
2a.Przysiad na hack maszynie 12/10/8/8/8
2b. Uginanie leżąc z hantlą między stopami 15/12/10/10/10
3a. Wyciskanie nogami na suwnicy 4x8
3b. Uginanie leżąc jednonóż 4x12 + od razu oburącz max powt

Wykroki-kończyłem na 112x6 i było już ciężko więc tu nie będę za dużo dokładał.
Hack-Squat- tutaj odrobinę pokombinowałem i dałem podest z lekkim skosem żeby zakres ruchu był większy i wchodziło mega fajnie,aż lekkie skurczę brały mnie na nogach. W uginaniu 22kg w ostatnich 3 seriach i już dwójki wykończone.
Do serii łączonej dodałem uginanie podudzi z linką wyciągu jednonóż i fajnie to wchodzi,takie ćwiczonko na dobicie a jak nie ma maszyn to trzeba się jakoś radzić
Lipnie za to suwnica,samoróbka jednak to nie to samo co porządna maszyna na publiku. I szczerze średnio się zmęczyłem bo nałożyłem max. i machałem po 12-15p. Chyba będę robił jednonóż.



Suplementacja

WPC-według braków w diecie
Vitaminall-2 kaps do ostatniego posiłku
BCAA-25g przed treningiem,25g przed interwałami


Wczoraj zrobiłem małe zakupy w sklepie SFD i teraz czekam na pakę.Kupiłem:
-SFD Econo o smaku kokosa +próbka o smaku Malagi
-BCAA z AN o smaku Orange
-Witaminki z Ostrovitu
- jakąś próbkę za punkty z firmy ON



Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2017-03-16 11:42:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paweł Roszkowski - Przygotowania na 2017!

Następny temat

Justyna Lipicka-Fitness Sylwetkowe 2017

WHEY premium