SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Damian_619-Wiosna 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 432031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393381
Piątek-13.07.2019-BPS


SOPOT DZIEN 2

Dzisiejszy dzień miał być z pozoru spokojnym jednakże trochę się działo
Z rana check formy,waga 80kg,ładnie nabiło ale trzeba było ładować dalej i ciut więcej

Później szybkie zakupy w pobliskim sklepiku,nawet spoko rzeczy tu maja Świeże pieczywo więc zjem sobie w poniedziałek z rana przed treningiem
W południe wypad do Sopotu,tam pokazałem się Przemkowi,stwierdził że jest dobrze i lecimy według planu
Trochę poleżeliśmy na plaży jednak później pogoda się ciut zepsuła i poszliśmy zobaczyć końcówke zawodów.

Czarek-mega forma,tylko trochę więcej obycia ze sceną i będzie mega zawodnik
Łukasz-super docięty,niestety zabrakło gabarytów żeby być ciut wyżej (chociaż według mnie powinien być 5)
Dawid-podopieczny Dejva,no chłop mega forma,zasłużona wygrana.

Ale i tak najwięcej szumu zrobił chłopak z jun.+75kg,Ci co byli to widzieli w jakiej ,,formie" wyszedł Masakra,rozumiem lekko nie dociąć ale takie coś to powinni zabraniać startu.

Tak to wygląda po 1 warstwie bronzera:








Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2019-07-13 23:23:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393381
Niedziela-14.07.2019-BPS


SOPOT DZIEN 3

Z rana pobudka szybki check formy i już coś mi się nie podobały te nogi Ogarnąłem posiłki i po 11 ruszylismy do Sopotu. Na szczęscie udało nam się znaleźć darmowy parking Pod sceną już czekał Kamil,Przemo i reszta ekipy,wpadł nawet Mati więc też chwile pogadaliśmy Smarowanie,później chwile pogadalismy i czas jakoś zleciał.
Zawody szły dosyć sprawnie i już około 15-nastej stałem na scenie Na scenie ogólnie całkiem dobrze,zaowdy odbywały się na świeżym powietrzu co jest dla mnie dużym plusem bo nie było strasznie duszno.

I niestety po raz któryś zajmuje 4 miejsce-najgorsze z mozliwych. Znajomi i rodzina pisali mi że powinienem być 3-ci. Ja patrząc na relacje live Sylwka stwierdzam,że jednak ta sylwetka było lekko podlana i zbytnio nie wiem czemu bo jeszcze w sobote było ciut lepiej i te nogi ładnie wychodziły.

Z formy jestem zadowolony bo była i tak życiówka,ważyłem o te 2-3kg więcej niż rok temu przy lepszym docięciu. No niestety z miejsca już mniej bo jednak liczyłem na te trzecie bo jednak Paweł i Michał byli nie ruszenia.

Z Przemkiem:



Z Kamilem:



Z Pawłem: (na żywo wygląda kosmos)



Z Michałem Okoniem:





Pozniej trochę poleżelsmy na plazy,pochodziliśmy i pojedliśmy ale wleciało szczerze mało:
-lód
-batonik
-gofry
-zapiekanka
-jedzonko w jakieś restauracji-frytki,pierś pieczona papirusie i warzywa
-i na mieszkaniu lampka wina,pare kostek czekolady

Ogólnie wydałem dużo a nic się nie najadłem


Co do samych zawodów bo w Sopocie startuje akurat 1 raz-organizacja całych zawodów całkiem spoko,szybko wszystko szło,dbali o zawodników no i dostaliśmy całkiem fajne nagrody-bo nawet 6-4 miejsce dostawały pełne torby FA z recznikiem,białkiem,masłem migdałowym i jakimiś próbkami


Jutro miałbyć trening nóg z mistrzem Sopotu czyli Pawłem ale jednak będe musiał potrenować sam bo Paweł jest mega wykończony co zresztą mu się nie dziwię bo odwalił kawał dobrej roboty


Zmieniony przez - Damian_619 w dniu 2019-07-15 00:23:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Już pisałem dobra robotę zrobiłeś, koniec sezonu czy jeszcze masz coś na oku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
Dobra robota jak i forma :) Gratulacje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393381
domino1664
Już pisałem dobra robotę zrobiłeś, koniec sezonu czy jeszcze masz coś na oku?


Koniec startów na ten rok,trzeba jednak dorzucić ciut więcej na siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Damian przepraszam Cię z całego serca , ale ja wczoraj dosłownie zwłoki , dziś też , musze troszkę odsapnąc i isć w poźniejszej porze , , jest mi bardzo miło i bardzo się cieszę, że moglismy razem stanac na scenie i miec wspólne pamiatkowe foto, bardzo ci dziekuję, jesteś swój chłop i przepraszam, ale trening dla mnie teraz , to byłaby totalna głupota :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Dobrze bylo Damian forma super oby tak dalej a orzyjdzie czas na lepsze miejsca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393381
truska45
Damian przepraszam Cię z całego serca , ale ja wczoraj dosłownie zwłoki , dziś też , musze troszkę odsapnąc i isć w poźniejszej porze , , jest mi bardzo miło i bardzo się cieszę, że moglismy razem stanac na scenie i miec wspólne pamiatkowe foto, bardzo ci dziekuję, jesteś swój chłop i przepraszam, ale trening dla mnie teraz , to byłaby totalna głupota :)


Luzik Paweł Ja własnie lece na Zdrofita i popykam te patyczki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paweł Roszkowski - Przygotowania na 2017!

Następny temat

Justyna Lipicka-Fitness Sylwetkowe 2017

WHEY premium