SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dalsze redukowanie.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za niedługo kończą mi się 2 spalacze :
Thermo pak - spalacz brany na czczo i w okolicach obiadu
Thermo speed - spalacz brany wyłącznie przed treningiem

1.Czy gdy mi się to skończy to kupić od razu jakiś inny spalacz i zacząć go brać czy odczekać jakiś tydzień i dopiero wtedy? Słyszałem takie coś , że jeśli by się non stop tak brało , to organizm się do tego przyzwyczai i już nie będzie działało jak ma działać.
2.Jaki spalacz polecacie , który dobry by był na czczo jak i przed treningiem?
3.Czy polecacie na redukcji tkanki tłuszczowej jeszcze jakieś suplementy oprócz :
białka (uzupełnienie diety)
spalacza tłuszczu
aminokwasów
minerałów i witamin
bcaa
5.Po jakim czasie od nowa obliczać dietę? Dam taki przykład żebyście wiedzieli o co chodzi :
Zapotrzebowanie np : 2300 kcal
Spożywamy żeby zredukować 2000-2100 kcal
Po jakimś czasie waga zejdzie i przy tym co jemy , czyli 2000-2100 kcal będzie już nadmiarem.

@Tamten temat co miałem to bardzo was proszę za usunięcie i przepraszam za spam , dlaczego uważam to za spam? Bo pisałem różne śmieszne rzeczy nawet nie wiadomo po co i dopiero po jakimś czasie sobie uświadamiałem co ja tam wypisuję. Teraz już będę zadawał konkretne pytania jak wyżej. Dziękuję za pomoc ;)
''Cele , nie marzenia''
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przepraszam , że spamuję sobie tutaj temat , ale nikt mi nie chcę pomóc. Widzę , że mój temat jest omijany - szkoda. Zamówiłem już cała suplementacje , dietę ułożyłem (można ją jeszcze zmienić). Jeśli jest to wina tego , że powiedziałem to co myślę , to jeszcze raz przepraszam , ja nie chce tutaj żadnych konfliktów. Chcę tylko abyście mi pomogli w sprawach w których nie jestem pewien. Proszę was.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
1. Tak to prawda, że organizm się przyzwyczaja, jak długa powinna być przerwa zależy w dużej mierze od tego jak długo danego środka używałeś.
2. Tu Ci nie podpowiem, nigdy nie używałem tego typu rzeczy.
3. Kofeinkę/beta alanię przedtreningowo
5. (czemu nie 4?) Np. po zmianach w planie treningowym, spadku wagi etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
1.A bez spalacza paliłeś tłuszcz już?
2.Zależy co jadłeś.
3.nie
5 ? = jak Ci zejdzie z 3-5kg to możesz odjąć już :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Teraz brałem 2 spalacze , jeden był na czczo lub w ciągu dnia , a drugi bezpośrednio po treningu. Były to Thermo pak i thermo speed.Używałem ich miesiąc czasu.
2. Peepeek masz wyżej ^^
3. Czy to będzie dobre połączenie? Kofeiny/beta alaniny ze spalaczem?
4. Czemu nie było ''4'' to sam nie wiem ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spalacz + beta alanina będzie okay, choć nie wiem czy nie za mocne połączenie.
2. Spalacz dla ludzi z dłuższym stażem :
https://sklep.sfd.pl/Grenade_THERMO_DETONATOR_-opis27755.html
Widziałem test przy użyciu tego spalacza i było konkretnie.
Jeśli dlaej chcesz pozostać przy spalaczu "lajtowym" jak dla mnie, to polecam Machine Man Burner ActivLabu, 4 kapsy i grzeje ładnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
chackudd
Spalacz + beta alanina będzie okay, choć nie wiem czy nie za mocne połączenie.
2. Spalacz dla ludzi z dłuższym stażem :
https://sklep.sfd.pl/Grenade_THERMO_DETONATOR_-opis27755.html
Widziałem test przy użyciu tego spalacza i było konkretnie.
Jeśli dlaej chcesz pozostać przy spalaczu "lajtowym" jak dla mnie, to polecam Machine Man Burner ActivLabu, 4 kapsy i grzeje ładnie.



Ale wiesz, że BA nie jest stymulantem?


Detonator nie zaczął przypadkiem "istnieć" niecałe 2 tygodnie temu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sam nabór do testu na naszym forum:
https://www.sfd.pl/NABÓR_DO_TESTU_REDUKCYJNEGO__GRENADE_THERMO_DETONATOR__DLA_4_OSÓB_!!-t885097.html
Nie chce podawac linku z innego forum, zeby nie reklamować ale facet robi już 2tydzień test(kf*).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
SUPER, wrzucasz link o którym mówię. Nikomu nieznana firma robi promocję i zachęca do testowania swojego nieznanego produktu. Łał, to nie jest dokładnie to o czym mówię...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi jest znana, widziałem test, i widziałem opinie o owym produkcie. Opcja szukaj czeka DDDDarku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapotrzebowanie kaloryczne obliczyłem z tego wzoru :
1. mnozymy wage x 24 godziny = podstawe zapotrzebowanie kaloryczne (BMR)
2. BMR x wspolczynnik aktywnosci = dzienne zapotrzebowanie kaloryczne

Wspolczynnik aktywnosci:
Bardzo aktywny = 1.4 - 1.5 (Codzienne intensywne cwiczenia + praca fizyczna przez wieksza czesc dnia)
Aktywny = 1.3 1.4 (Codzienne intensywne cwiczenia + praca 'na nogach')
Srednio Aktywny = 1.1 - 1.2 (Cwiczenia 3 razy/tydzień + praca siedząca)
Nisko Aktywny = 1 (brak cwiczen + praca siedzaca)

1. 78kg x 24 godziny = 1872 podstawowe zapotrzebowanie kalorczne (BMR)
2. 1872 x 1.5 = 2808 dziene zapotrzebowanie kalorczne

białko - 3,0g/1kgmc (czemu tak dużo białka? jestem typowym endo i myślę , że większa ilość białka da mi lepsze rezultaty , z tego powodu , że od węglowodanów strasznie się zalewam)
węglowodany - 3,4g/1kgmc
tłuszcze 1g/1kgmc

Dieta (dzień w którym mamy trening siłowy) :

6:00-6:10 :
* spalacz tłuszczu

7:00 :
* płatki owsiane 100 g kcal 378 B 11 T 7 W 63
* 2 całe jajka kurze klasa L 136 g kcal 189 B 18 T 14 W 1
* 3 białka jajek kurzych klasa L kcal 51 B 12 T 0 W 1
* cynamon
+witaminy i minerały
(KCAL:618 B:41 T:21 W:65)

10:00 :
* mintaj mrożony 100 g kcal 92 B 17 T 1 W 0
* makaron pełnoziarnisty Lubella 50 g kcal 179 B 8 T 1 W 34
+ warzywa
(KCAL:271B:25 T:2 W:34)

12:30 :
* porcja odżywki białkowej (izolat) 30 g kcal 104 B 25 T 0 W 0
* migdały łuskane 50 g kcal 326 B 13 T 26 W 7
+ omega3
(KCAL:430 B:38 T:26 W:7)

14:30 (posiłek przed treningowy) :
* ryż brązowy 100 g kcal 363 B 8 T 3 W 74
* pierś z kurczaka 150 g kcal 182 B 33 T 6 W 0
* oliwa z oliwek 10 ml kcal 82 B 0 T 8 W 0
* warzywa
+ omega3
(KCAL:627 B:41 T:17 W:74)

15:30 (suplementacja przed treningowa) :
* spalacz tłuszczu
* antykatabolik 1g/10kgmc

16:00 :
* trening siłowy

Bezpośrednio po treningu siłowym (nie wiem która godzina wszystko zależy ile będzie trwał trening) :
* porcja odżywki białkowej (izolat) 30 g kcal 104 B 25 T 0 W 0
(KCAL:104 B:25 T:0 W:0)

30 min po wzięciu odżywki białkowej (posiłek po treningowy) :
* ryż paraboiled 100 g kcal B 8 T 1 W 79
* pierś z kurczaka 150 g kcal 182 B 33 T 6 W 0
* warzywa
(KCAL:537 B:41 T:7 W:79)

Ostatni posiłek kolacja (jest 3 godziny po posiłku po treningowym , nie wiem która godzina zależy o której będę jadł posiłek po treningowy) :

* twaróg chudy 120 g kcal 103 B 22 T 0 W 4
* oliwa z oliwek 5 ml kcal 41 B 0 T 5 W 0

Suma dobowa: 2731 kcal 233 g białka 78 g tłuszczu 263 g węglowodanów

2808 dziene zapotrzebowanie kalorczne - 2731 = 77 kcal róznicy

Tak wygląda ta dieta teraz tutaj mam do was kilka pytań , proszę odpowiadać w punktach :
1. Nie podam wam diety w dzień z treningiem aerobowym , z tego powodu , że róznie się tylko ona tym , że zamiast ryżu parabolicznego będę jadł ryz brązowy lub makaron pełnoziarnisty.
2.Najgorzej to mam z treningien aerobowym , bo czasem mogę go wykonywać na czczo , a czasem mogę dopiero o godzinię 19 :00 , rozpiszę wam tutaj jak to wygląda , gdy wykonuję na czczo i gdy wykonuję o 19:00 , powiecie mi czy dobrze.

Gdy wykonuję na czczo :
6:00 - spalacz tłuszczu , antykatabolik 1g/10kgmc
6:15 bieganie
7:00 koniec biegania
Bezpośrednio po bieganiu porcja izolatu białka
7:10 (omlet - 5 białek z jaj , 2 żółtka , 100g owsianych , cynamon)

Gdy biegam o 19:00
17:30 - 150 g piersi z kurczaka , 100 g ryżu brązowego/makaronu pełnoziarnistego , warzywa)
18:30 - spalacz tłuszczu , antykatabolik 1g/10kgmc
19:00 bieganie
19:45 - porcja izolatu białka
I ostatnio posiłęk staram się zjeść tak jak mi wychodzi z dni z treningiem siłowym , czyli gdzieś w przedziale 20:30-21:30

3.W dzień z treningiem siłowym to spalacz biorę od razu po przebudzeniu oraz przed treningiem , a w dni z treningiem aerobowym , gdy wyszło by mi tak że będę biegał na czczo to wezmę na czczo i później już nie mam żadnego treningu to przed/po jakim posiłku wziąć?

4.W dni z treningiem siłowym i aerobowym (jak się nie będzie dało rady biegać z rana) to przyjmuję na czczczo o godzinie 6:00-6:10 spalacz tłuszczu i dopiero posiłek jem o 7:00 , czy w tym czasie nie złapie mnie katabolizm?

5. O jakich porach brać beta alaninę? Chodzi mi o dni z treningiem siłowym/aerobowym.

6. Używałęm teraz 2 spalaczy tłuszczu , biorę ję z miesiąc. Jaką przerwę sobie zrobić od spalaczy , żeby organizm za bardzo się nie przyzwyczaił do nich? No i jaki polecalibyście mi spalacz , który można brać na czczo jak i przed treningiem?

Co usunąć , co dodać , co zmienić - czekam na waszę propozycję , wypowiedzi na temat tego co tutaj napisałem.
Strasznie się męczyłem nad tą dieta , wszystko wyliczone co do GRAMA. Niektórzy turtaj na forum np Pandarek pisali mi różne głupoty i kim to ja nie jestem oraz że moje wypowiedzi są bez sensu. Teraz sobie możesz uświadomić , że się myliłeś.
Wiesz czemu non stop tak pytam? Bo nie chcę ani złotówki wydać w błoto , no i jestem takim człowiekiem , że chcę żeby wszystko było idealnie , nie może być ani jednego błedu.
Dziękuję wam za wszystkie odpowiedzi , ja rówież będę wam pomagał jeśli będę w stanię.





Motywacja !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
loozak93
Strasznie się męczyłem nad tą dieta , wszystko wyliczone co do GRAMA. Niektórzy turtaj na forum np Pandarek pisali mi różne głupoty i kim to ja nie jestem oraz że moje wypowiedzi są bez sensu. Teraz sobie możesz uświadomić , że się myliłeś.



Zacytuj mi jedną "głupotę" jaką napisałem. Proszę. Z chęcią poczytam sobie! (rozwianie świata Twoich fantazji zbudowanych na oglądaniu filmów z kulturystami nie jest głupotą)

Zwrócenie uwagi, że coś się robi źle, czy ma się błędne mniemanie o niektórych sprawach, nie jest atakiem na osobę... Przykro mi, że mimo Twoich deklaracji na pierwszej stronie Twojego drugiego tematu zaklinałeś się, że "nie jestem jakimś początkującym", okazało się, że nim jesteś i zabolało Cię ego...

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2012-09-22 11:30:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa

Następny temat

Czy moge brac pimp blast?

WHEY premium