SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dalej masować czy troszkę się uspokoić?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemka...
Od razu postaram się przechodzić do rzeczy ;).
Moje pytanie tak jak napisałem w tytule, dalej masować czy tylko podtrzymywać tą masę?
Mam 14 lat (no 13, data urodzenia 26 wrzesień 1998r.)
Waga: 62kg (na czczo to pewnie gdzieś z 60kg no może od 57kg do 60kg)
Wzrost: 160cm
Obwód bicepsa: 33cm
Obwód pasa: 76cm
Obwód klatki piersiowej: 83cm

To dalej masować, czy tylko utrzymywać tą wagę?
(bo zamiast tych 8 posiłków dziennie jadłem z 10) bogatych w węglowodany i białko, i raz na 2 tyg zdarzyło mi się zjeść posiłek typu frytki, kebab, pizza itd.

Dodam, że od kwietnia do teraz przybyłem 10kg (na początku kwietnia ważyłem 52kg z wzrostem ok. 156cm), ale też od kwietnia zacząłem chodzić na siłownie z pełnym wyposażeniem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
wg tej wagi to masuj , ale najlepiej bedzie zdjecie zobaczyc i jeszcze mam pytanie od kwietnia 4 cm urosłeś ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm... może jakieś 2cm urosłem...

Ale pod koniec marca na 100% rzuciłem alko i papierosy...
Wiem, że jakaś patologia, że taki gówniarz pił i palił .
Ale to przez te je***e towarzystwo, taka pseudo gangsta która oblała parę lat w szkole, mają po 16 lat, garbią się, bujają, a ważą nawet mniej niż ja, a obwód bica mają z 26cm .
Przez takich frajerów miałem zagrożenia z 8 przedmiotów w pierwszej kl. gimnazjum, a teraz tylko w pon. poprawie i pozostaje czekać do wakacji....
Wtedy pełne skupienie na treningach będę miał...
Żałuje za te wszystkie głupoty...
Dopiero zmądrzałem gdy mnie wkopali w policje, oczywiście jak się domyślacie, to oni byli winni, a ja nie ;/...
Żałuje, ale przynajmniej wyszedłem teraz na prostą drogę...
Kondycja i przybieranie na masie o wiele się poprawiło od rzucenia wszystkiego złego g***a...
Sorry za długą lekturę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5790
wydaje mi sie ze wage masz dobra do tego wzrostu no mozesz jeszcze tam najwyzej jakies 3 kg dobic. to dobrze ze rzuciłes wszystko ja tez ograniczyłem alko do minimum i inne używki także lepsze samopoczucie i skupienie na treningu i do tego lepsza motywacja.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta pod boks

Następny temat

Suple zwiekszajace mase !

WHEY premium