SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Da radę odzyskać konto ?

temat działu:

Hazard

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15416
Witam.

Mam konto na Betfair. Pamiętam maila, natomiast nie pamiętam hasła na betfair ani hasła do poczty gdyż nie logowałem się na nią latami.
Domyślam się, że drugiego konta na te same dane założyć nie mogę....(jeśli mogę, niech mnie ktoś poprawi).
Co więc w tej sytuacji da sie zrobić ?

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Pippo Moderator
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 24517 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75476
Załóż konto na dane kogoś z członków Rodziny lub na partnerkę/patnera.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8
Nie wiem jak na Betfair ale na innych portalach blokują często konta jeśli są założone z tego samego IP czy adresu, albo nawet jeśli nie blokują to później są problemu z wypłatą pieniędzy.

Jeśli ktoś potrzebuje to tłumaczenia w mieście Warszawa tutaj: http://www.tlumaczenia.waw.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 35
Najlepiej skontaktuj się z supportem Betfair, napisz im dokładnie to co tutaj, napisz, że w celu weryfikacji podeślesz im skan dowodu i niech na tej podstawie zautoryzują Ciebie z wcześniej stworzonym koncie, które też musiało być zautoryzowane dowodem. Powinno dać się zrobić.

Na pewno nie zakładaj drugiego konta ani na siebie ani na członka rodziny - jak to zrobisz to pożegnaj się z tym bukmacherem.

Zmieniony przez - RobBob w dniu 2015-05-19 10:34:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Pippo Moderator
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 24517 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75476
Zakładać drugie konto na siebie? WTF? Chyba nikt nie jest taki genialny...

Jak zakładasz konto na kogoś z członków Rodziny, to wiadomo, że zakładasz z innego komputera i innego IP, żeby nie było żadnych powiązań z Tobą i normalnie można grać, więc nie straszcie chłopaka niepotrzebnie

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 15
Jak znajomi zakładali dwa konta (różne nazwiska, różny komp i IP) to wszystko było ok dopóki nie upomnieli się o bonus - okazało się, że mają taki sam adres zameldowania (dziewczyna i jej szwagier) i niestety odmówili wypłacenia.

Kazimierz Dolny to wspaniały wypoczynek i agroturystyka. Więcej na http://www.lipowadolina.com.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Pippo Moderator
Ekspert
Come on, jak zakłada się konto na kogoś, to nic nie może być wspólnego, ani komputer, ani adres IP, ani dane zameldowania...właśnie po to w regulaminie u większości buków jest zapis o "wspólnym gospodarstwie domowym"...

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31
Napisz do nich, jako dowód ze konto nalezy do Ciebie pokaz skan dowodu osobistego wtedy każde konto Ci odblokują bez maila, hasła itp.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poker oferty rakeback pierwsza pomoc materiały promocje UltimatePokerDeals

Następny temat