SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

D-Fine8 ktoś zna ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znalazłam ostatnio przy okazji przeglądania różnych stron, świetny produkt, który wszyscy uwielbiają... w Australii.
Podobno jest świetny w redukcji tkanki tłuszczowej. Szczerze mówiąc jestem początkująca i chciałabym prosić kogoś o opinie i czy w Polsce jest dostępny podobny produkt?
Linki poniżej:

http://www.australiansportsnutrition.com.au/shop/products/2238.php

http://www.nutritionwarehouse.com.au/d-fine8-by-musclewerks-pr-1306.html

Dodatkowo dodaję fotę laski, która tego używa i bardzo poleca. Wiadomo oczywiście, że wszystko w połączeniu z odpowiednią dietą i treningiem. Jednak jestem bardzo ciekawa czy jest odpowiednik w Polsce.
Z góry przepraszam za niewiedzę. Tak jak mówię - jestem nowa w temacie. Chcę schudnąć ok. 5kg i moim głównym celem jest 'wysuszyć się' tak jak na zdjęciu.
Będę wdzięczna za pomoc!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
ale najpierw te mięśnie trzeba mieć, by być umięśnioną ty ich nie masz. To nie forum przedszkolaka, a sportowe, więc zachowuj się jak osoba dorosła, rób to o co się Ciebie prosi, a będziesz dostawać rady.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Skład środka jest taki sobie, więc szału bym się nie spodziewał.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Wiek 58 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24489
'wysuszyć się' tak jak na zdjęciu.


Photoshopem spróbuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Redis
'wysuszyć się' tak jak na zdjęciu.


Photoshopem spróbuj



No naprawdę zabawne :P a tak poważnie, czy jest ktoś to mógłby mi pomóc?
Chodzi mi o ułożenie planu treningu na siłowni, bo głónie jedyne co robię to cardio na bieżni i kilka serii ćwiczeń na brzuch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Treningi układa się tu samemu, forumowicze poprawiają.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój trening wygląda tak, że spędzam 45 min na bieżni, zazwyczaj szybko chodząc. Dodatkowo robię 3 ćwiczenia po 3 serie ok. 10-20 powtórzeń na brzuch. Zwykłe brzuszki, skośne i podciągając nogi do góry, podtrzymując się w powietrzu na łokciach. Min 3 razy w tygodniu tak. Moim głównym celem jest schudnąć i dojść do takiej formy jak na zdjęciu. Dodam, że nie mam nadwagi.
Nie wiem szczerze mówiąc czy mam przedstawiać problem tutaj czy przenieść się na forum sfd dla pań :)

Zmieniony przez - dagawu w dniu 2013-04-05 17:05:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Proponuję dział Ladies i trenowanie całego ciała.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Wiek 58 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24489
1. Dlaczego Photoshop? Otóż w tej chwili każde zdjęcie obrabia się w jakimś programie do obróbki zdjęć w celu osiągnięcia zamierzonego efektu. Stąd też u części kobiet zafałszowany obraz rzeczywistości bo w praktyce nie da się osiągnąć wyglądu jak z jakiegoś zdjęcia.

2. Każdy człowiek jest inny i pewnych barier, które wynikają z naszych predyspozycji, budowy ciała czy też jak niektórzy mówią "genu" się nie przeskoczy.

3. Osiągnięcie takiego stopnia chudości do jakiego zmierzasz a później jego utrzymanie skończy się leczeniem szpitalnym lub śmiercią. Za przykład może tu posłużyć historia nieżyjącej już Isabelle Caro.

4. Pomocy szukaj w dziale Ladies

Tak na marginesie to brzuszków nie rób jeżeli nie chcesz mieć w przyszłości problemów z kręgosłupem.




Zmieniony przez - Redis w dniu 2013-04-05 21:31:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
akurat tu jakiegoś mega niskiego Bf nie ma. moja narzeczona taki trzyma cały rok.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może złe zdjęcie Wam pokazałam. akurat te zdjęcia wydaje mi się nie są przerobione w fotoszopie. Dziewczyna pracuje jako modelka, więc wątpie, że jest to tknięte fotoszopem. Są z jej prywatnego konta na instagramie.
Nie mniej jednak dzięki za info. Stworzyłam temat w dziale Ladies jednak jedyne odpowiedzi jakie otrzymałam to "co Ty chcesz redukować" i "całe szczęście, że nigdy w życiu nie trafiłem na taką szkapę"...
Niestety widocznie nie wszyscy rozumieją, że nie każdy chce mieć brzuch jak facet i wielkie umięśnione uda. Pracuję akurat w takim zawodzie a nie innym, gdzie taka sylwetka jest wymagana. Poza tym, szczerze - modelki Victoria's Secret naprawdę wyglądają jak szkapy? :)
pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi szkoda jednak, że nikt nie jest w stanie mi pomóc a na odpowiedniu tego forum dla kobiet zostałam zbombardowana krytyką :) jeśli taka sylwetka jest 'chora' to faktycznie może złe forum wybrałam












Zmieniony przez - dagawu w dniu 2013-04-06 12:12:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Ale czego oczekujesz? Rozpisz diete, trening i poprawîmy, tak to tutaj dziala.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena diety

Następny temat

Dieta na rzeźbę dla kobiety

WHEY premium