SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIWNY BÓL NÓG -biegi wytrzymałościowe

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 49 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 324
Witam . Mam 23 lata . Wzrost 180 cm . Waga 79kg .

A więc opiszę na starcie jak wyglądał trening , gdzie ból a potem pokarze zdjęcie i gdzie dokładnie on się znajduję .

Ćwiczyłem i ćwiczę kulturystykę od 4-5 lat i postanowiłem wziąć się za wytrzymałość i zacząć biegać. Początkowo biegałem 1.5 km od poniedziałku do piątku. W treningu kulturystycznym nogi ćwiczę tylko 1 dzień 3 razy robiąc przysiady ze sztangą.

Potem zacząłem biegać zwiększając co tydzień 10% odległość. tak po 3 miesiącach begam teraz 4-8 km 4-5 razy w tygodniu. Gdy zaczął się ból w nogach - wg mnie stawach skokowych to zmieniłem obuwie bo biegałem w halówkach - ale na szczęście zawsze biegałem po polnych drogach . Teraz mam obuwie typowe do biegania. Ból występuje szczególnie od rana jak wstaję a jak już chwilkę pochodzę rozruszam stawy to już nie . Szczególnie czuje ból jak wstanę i ruszam nogą w stawie skokowym . Na zdjęciach pokarze miejsce bólu i czekam na radę.

Zmieniony przez - Jendrzej99 w dniu 2014-05-16 11:51:26

Zmieniony przez - Jendrzej99 w dniu 2014-05-16 11:52:18

jeśli pomoglem daj soga :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czym uzupełnić białko

Następny temat

Za mało mięcha czy za duzo fatu?

Fruzeliny